Ciekawostki

Pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o Tron nieco mniej tajemniczy

przeczytasz w 1 min.

Lista prezentująca obsadę pierwszego odcinka 8. sezonu Gry o Tron zdradza, iż już na starcie pojawią się wszyscy najważniejsi bohaterowie.

Do premiery 8. sezonu Gry o Tron jeszcze kilka tygodni. Trzeba przyznać, że twórcom udaje się utrzymać w tajemnicy sporo informacji związanych z fabułą, chociaż najwięksi fani serialu nieustannie starają się czegokolwiek dowiedzieć. W takiej sytuacji zapewne ucieszą ich najnowsze informacje.

Do sieci trafiła bowiem (nieco przedwcześnie) lista prezentująca obsadę pierwszego odcinka 8. sezonu Gry o Tron. A skoro tak to można dowiedzieć się, jakie postacie pojawią się na starcie finałowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat.

Gra o Tron

Osoby, które nie śledzą omawianego hitu małego ekranu zapewne wzruszą w tym miejscu ramionami. Jego fani szybko dostrzegą natomiast, że od razu można będzie ponownie spotkać wszystkich najważniejszych bohaterów, a także tych, których niekoniecznie się spodziewano. Chociażby Bronna (Jerome Flynn) czy Melisandre (Carice van Houten). Nieobecni? Wygląda na to, że zabraknie Nocnego Króla, którego należy jednak spodziewać się w kolejnych odcinkach.

Możemy dostrzec tu również wzmiankę odnośnie długości pierwszego odcinka. Mowa o 60 minutach, co zgadzałoby się z wcześniejszymi przeciekami. Trzeba jednak nadmienić, że wedle nich 60 minut trwać mają pierwszy i drugi odcinek, a kolejne powinny być nieco dłuższe.

Przypominamy, że 8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce już 15 kwietnia tego roku.

Źródło: watchersonthewall

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  specialboy
  -1
  Ja nie wiem jak u Was, ale u mnie ten czar Gry o Tron prysł. Obejrze bo obejrzę ale nie będzie to już takie samo "wow" co kiedyś.
  • avatar
   olo22
   -4
   czar prysł obejrze albo nie i już.niech krecą dłużej...