Gry PlayStation 4

PlayLink na PlayStation 4 z trzema nowymi grami

przeczytasz w 1 min.

Dziś w usłudze PlayLink na PlayStation 4 zadebiuotwały trzy gry: SingStar Celebration, Wiedza To Potęga oraz Ukryty Plan. Co to za tytuły?

Pozwalający pochwalić się zdolnościami wokalnymi SingStar Celebration, stanowiące wyzwanie intelektualne Wiedza To Potęga oraz mroczny dreszczowiec Ukryty Plan – to trzy nowe tytuły, które właśnie dziś zadebiutowały w PlayLink od Sony

PlayLink to usługa, która umożliwia sterowanie grami na PlayStation 4 za pośrednictwem smartfona lub tabletu. To rozwiązanie, które sprawdza się wtedy, gdy do wspólnej zabawy chcemy zaprosić wielu znajomych i nowe gry podkreślają ten jego społecznościowy charakter.

SingStar Celebration to zaproszenie na karaoke, podczas którego równocześnie śpiewać może nawet 8 osób – wystarczy, że zainstalują one na swoich smartfonach aplikację SingStar Mic. Na graczy czeka 30 hitów (między innymi od Adele, Britney Spears, Jasona Derulo, Meghan Trainor czy U2), a kolejne można pobrać z oficjalnej strony. To może być dobry sposób na rozkręcenie imprezy.

SingStar Collection

Kolejna nowa gra to Wiedza To Potęga – wirtualny teleturniej, w którym gracze muszą wykazać się umiejętnościami z rozmaitych dziedzin, jak również refleksem, ponieważ szybkość odpowiedzi także ma znaczenie.

Wiedza To Potęga

Wreszcie, jest również Ukryty Plan – thriller, który według zapewnień wydawcy ma wielokierunkową fabułę i jest pełen niespodziewanych zwrotów akcji. – „Zaproś do gry maksymalnie pięcioro znajomych, z których każdy będzie miał jakiś cel do osiągnięcia albo pracujcie wspólnie nad rozwiązaniem kryminalnej zagadki” – zachęca.

Ukryty Plan

Źródło: PlayStation

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    0
    pomysł ogolnie spoko ale kwestia wykorzystania i stworzenia potencjału, inaczej bedzie to tylko ciekawostka.