Akcesoria do konsol

Wypasiony zestaw PlayStation VR Mega Pack za tysiaka

przeczytasz w 1 min.

Tysiąc złotych za jedne z najlepszych gogli rzeczywistości wirtualnej na rynku z pakietem pięciu gier w zestawie? Brzmi nieźle, a to właśnie PlayStation VR Mega Pack.

PlayStation VR to aktualnie najlepsze gogle VR dla graczy, jeśli weźmie się pod uwagę jakość wykonania, możliwości i katalog gier. Teraz stają się też jednymi z najlepiej wycenionych – podczas przedświątecznego spotkania dziennikarskiego firma Sony Interactive Entertainment Polska ogłosiła bowiem wyjątkową ofertę promocyjną. 

Przejdźmy od razu do konkretów: zestaw PlayStation VR Mega Pack do 23 grudnia będzie dostępny w cenie na poziomie 999 złotych. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że w pudełku odnajdujemy gogle i kamerę oraz pakiet pięciu gier pozwalających przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. 

PlayStation VR Mega Pack

Jakie to gry? Zestaw przygód PlayStation VR Worlds, strzelanina DOOM VFR, RPG z otwartym światem The Elder Scrolls V: Skyrim VR, zwariowana ścigałka WipEout Omega Collection oraz dająca mnóstwo frajdy platformówka Astro Bot: Rescue Mission. Od kilku dni na naszej stronie dostępna jest recenzja tej ostatniej, w której podsumowaniu przeczytacie, że jest to „obecnie najlepszy tytuł na PlayStation VR, w który powinien zagrać każdy, a już szczególnie ci najwięksi malkontenci wirtualnej rzeczywistości”.

W sprzedaży znajduje się również Starter Pack, który zawiera nieco mniej, bo tylko 2 tytuły. Jednym z nich jest jednak wspomniane Astro Bot: Rescue Mission (drugim zaś – PlayStation VR Worlds). Promocyjna cena (do 23 grudnia) wynosi w tym przypadku 899 złotych. 

Źródło: MSL Group, Sony Interactive Entertainment Polska, PlayStation Polska

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tarzinio
  1
  Widzę, że media expert znów ściemnia. Jak zwykle, gdy jest na 1 miejscu, a cena mocno odstaje od innych, to produktu nie ma. Powinni blokować takie działania.
  • avatar
   yeremyash
   1
   Rozdzielczość to jedno, ale pole widzenia - to powinni powiększyć. Już praktycznie na rynku są Pimaxy z 200° polem widzenia ;) Jednak PSVR ma fajne tytuły, Gran Turismo, Farpoint, Heist (krótkie, ale warto), ww. Astro Bot.
   • avatar
    HomeAudio
    -1
    Brać brać brać!
    • avatar
     franiux
     -3
     Nie polecam tych googli, bajer na 2h zabawy, pixeloza straszna, wszystko rozmyte. Poczekajmy na drugą generację tych googli, może będzie warto. Rozdzielczość muszą zwiększyć przynajmniej czterokrotnie, zrobić coś z parowaniem szkieł. Na dzień dzisiejszy to porażka.
     • avatar
      Celdur
      0
      Podobno niedługo Crysis 2 ma wyjść na PS VR
      • avatar
       Michał 06
       0
       chyba nie schodzi osobno ;)
       • avatar
        wasptak
        0
        PSVR ma niestety za niską rozdzielczość żeby to było użyteczne... i mówię to jako posiadacz Oculus Rifta, który nota bene również jest słaby.

        Obecnie zamówiłem na amazon.com Samsung HMD Odyssey, mam nadzieję że do końca tego tygodnia dostanę te gogle - ponoć bardzo dobre.
        • avatar
         DzikiWariat
         0
         Tylko HTC Vive. PSVR strasznie namieszał wsadzając developerom pieniądze do kieszeni w zamian za exclusivy przez 12+ miesięcy zanim wejdzie na inne platformy (np. Resident Evil) przez co blokuje tą gałąź przemysłu która i tak się jeszcze nie rozpędziła.