Oprogramowanie

Pliki: Combofix: pobierz program do usuwania wirusów i trojanów z Windows 7 (download)

przeczytasz w 2 min.

Combofix to aplikacja, której głównym celem jest usunięcie z systemu szkodliwych plików, wirusów, trojanów oraz innego typu infekcji komputerowych.

Combofix to aplikacja stworzona przez sUBs'a, której głównym celem jest usunięcie z systemu szkodliwych plików, wirusów, trojanów oraz innego typu infekcji komputerowych.

Program jest ciągle aktualizowany o nowe instrukcje i dane dotyczące infekcji. Prócz usuwania wirusów Combofix generuje również obszerny log opisujący nasz system, który często pomaga w rozwiązaniu nawet najbardziej zawiłego problemu dotyczącego stabilności systemu.

Warto zaznaczyć że program powinien być używany przez zaawansowanych użytkowników, ponieważ dość poważnie ingeruje w sam system operacyjny. Aplikacja po uruchomieniu sprawdza czy w sieci dostępna jest nowsza wersja, jeśli tak, pobiera uaktualnienie i uruchamia się ponownie. Wykonywana jest również kopia zapasowa na wypadek gdyby coś poszło nie tak podczas skanowania systemu.

 


Pobierz:

 

Rozmiar pliku:

4 MB


 

  więcej plików
   »20 najnowszych plików
 »sterowniki i narzędzia do kart graficznych
 »narzędzia CPU
 »benchmarki, testy
 »wszystko dla Windows
 »gry, poprawki, dodatki
 »multimedia

 »
zobacz wszystkie lub wyszukaj plik
 »zaproponuj dodanie pliku lub programu

Combofix automatycznie kasuje wszystkie podejrzane i zarażone pliki, nie pytając o zgodę w trakcie pracy. Uruchamiając program wyrażamy zgodę na to aby aplikacja przejęła kontrolę nad systemem, a jej twórca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne usterki spowodowane działaniem aplikacji.

Proces usuwania niechcianych i groźnych plików trwa zależnie od złożoności infekcji i ilości zainfekowanych plików. Po zakończonym skanowaniu w oknie programu wyświetla się komunikat o kasowanych plikach, a  następnie proszeni jesteśmy o poczekanie na wyświetlenie oraz zapisanie logu z działania aplikacji.

W przypadku bardziej złożonych infekcji Combofix może również uruchomić komputer ponownie. Tak by dokładniej przetestować i usunąć programy i  procesy uruchamiane podczas startu systemu. W trakcie pracy mogą chwilowo znikać ikony na pulpicie oraz zmianie może ulec czas ustawiony na zegarze systemowym.

Po zakończeniu pracy wszystko wraca jednak do normy. Uruchomienie Combofix oznacza automatyczne usunięcie wszystkich plików z Kosza, Foldera tymczasowych plików internetowych i Foldera tymczasowego.

Obecnie program Combofix działa jedynie na wypisanych poniżej systemach operacyjnych:

 • Windows XP (32 bity)
 • Windows 2000 (32 bity)
 • Windows Vista (32/64 bity)
 • Windows 7 (32/64 bity)

Przed uruchomieniem aplikacji konieczne jest wyłączenie oprogramowania antywirusowego ponieważ programy te wykrywają Combofix jako wirusa. Nie ma się jednak czego obawiać.


Więcej aplikacji antywirusowych:

Źródło: BleepingComputer

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jacy4
  1
  Ten program jest jak antybiotyk, używaj tylko wtedy kiedy ktoś doświadczony napisze że to konieczne. Bo jeśli ktoś będzie go używać jak antywirusa to może ostro rozwalić sobie system.
  • avatar
   Dragonik
   1
   Dokładnie Ten program używa sie tylko wtedy gdy antywirusy nie dają rady. Częste jego używanie może rozwalić system.
   • avatar
    Trzelpy
    1
    Używam od 2 lat. Nigdy nie było z nim problemu. Działa tam, gdzie inne antywiry zawodzą. Razem ze Spyboot Search & Destroy i Malwarebytes' Anti-Malware tworzą dla mnie trójcę do zadań specjalnych.
    • avatar
     dysan112
     1
     ten program lokalizuje co się dzieje i co jest zainfekowane a to bardzo jest pomocne. Jak ktoś oczekuje prostych rozwiązań typu uruchom i zapomnij to nie to.

     I należy pamiętać by wyłączyć wszystkie zadania/procesy
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      To coś usunęło mi steam całkowicie z kompa tak że nie polecam, musiałem od nowa pobrać steama i gierki.szajs i tyle.pozdro.
      • avatar
       KOXsu
       0
       Nowość to to nie jest. Lepiej zamiast formatu użyć Combofix-a
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Prawdą jest,że w krytycznych sytuacjach naprawdę się przydaje - wiele razy go używałem i zawsze spełniał swoją rolę- POLECAM
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Jak antywirus nie daje rady to bardzo się przydaje, chyba z trzy razy wywalił badziewie z którym inne programy nie dawały sobie rady.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          siorce wywalił facebookowego syfa(likejacking) i to z chatem chyba, czyli cos tam działa. Taki kaspersky i anti-malware nie dał rady ;]
          • avatar
           adivxv5
           -1
           Co za dureń dał -1 ? Ten program u mnie usunął dziadostwo, które siedziało co najmniej od pół roku. Żaden Norton IS 2012, G-Gata 2011. Microsoft Essentials nie wykryło nawet trojana, czy co to było.
           • avatar
            radier
            -2
            Niezawodny program. Używać i się nie bać.
            • avatar
             Konto usunięte
             0
             Mógł by się ktoś obeznany wypowiedzieć na temat owego "ustrojstwa"?
             • avatar
              Reywen
              0
              Krotka pilka... Dobry czy nie?