Smartfony

Plotki o słabej sprzedaży Galaxy S8 można włożyć między bajki

przeczytasz w 1 min.

Galaxy S8 lub Galaxy S8+ generują zainteresowanie około 15% większe niż modele z linii Galaxy S7.

Kilka dni temu mogliście trafić w sieci na spekulacje mówiące o słabej sprzedaży Galaxy S8 lub Galaxy S8+. Kłóciło się to z informacjami przekazywanymi przez producenta po premierze i rzeczywiście, nie ma on powodów do narzekania.

Na jednej z ostatnich konferencji kilka ciekawych informacji ujawnił DJ Koh, CEO firmy Samsung. Potwierdził między innymi to, że Galaxy Note 8 zadebiutuje pod koniec sierpnia. Jednocześnie zaznaczył, że nie ma to najmniejszego związku ze sprzedażą Galaxy S8 lub Galaxy S8+, a już z pewnością nie można mówić o tym, że wypada ona słabo.

DJ Koh nie podał dokładnych liczb, ale wedle jego słów najnowsze flagowce sprzedają się zdecydowanie lepiej niż poprzednicy. Tak bowiem określać należy fakt, iż generują zainteresowanie około 15% większe niż modele z linii Galaxy S7.

Galaxy S7 Galaxy S8

Wracając natomiast do Galaxy Note 8, start jego sprzedaży odbędzie się w dwóch falach. Pierwsza obejmie rynek koreański, amerykański i brytyjski. Dopiero druga (najprawdopodobniej będzie to październik) da możliwość zakupu smartfona na pozostałych rynkach docelowych.

Źródło: phonearena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po1nter
  0
  W sumie niema się co dziwić wyszedł im spoko smartphone.
  W końcu coś innego nie przypominającego Iphona.
  Jest co prawda nienaturalnie długi ale czysto estetycznie napewno ładny.
  • avatar
   wiktorn86
   -1
   "Plotki o słabej sprzedaży Galaxy S8 można włożyć między bajki" bo "kłóciło się to z informacjami przekazywanymi przez producenta po premierze" który "nie podał dokładnych liczb".

   Przy tym poziomie naiwności maty z gorczycy i piramidy finansowe czeka jeszcze długa kariera.