• benchmark.pl
 • Gry
 • Pokaz multimedialny w Warszawie, podświetlona Wenecja i Londyn. Na premierę PS5 udała się chociaż reklama
Gry

Pokaz multimedialny w Warszawie, podświetlona Wenecja i Londyn. Na premierę PS5 udała się chociaż reklama

przeczytasz w 1 min.

Jednego Sony odmówić nie można. Nawet w trakcie panującej pandemii producent zadbał o to, aby premiery PlayStation 5 nikt nie przegapił.

Pokaz multimedialny w Warszawie z okazji premiery PlayStation 5

Tydzień temu konsola PlayStation 5 zadebiutowała w kilku krajach, ale dopiero dziś odbyła się globalna, w tym polska premiera. Wielu graczy nie określi jej mianem szczególnie udanej, zgodnie z przypuszczeniami dostępność okazała się bardzo ograniczona i większość sklepów już po kilku/kilkunastu minutach zakończyła sprzedaż dodatkowo borykając się przy tym z przeciążeniem serwerów i błędami na swoich stronach internetowych.

I chociaż z powodu pandemii niemal wszystko przeniesiono do sieci, przynajmniej część kampanii reklamowej miała tradycyjny przebieg. Sony postarało się o ozdobienie barwami kojarzącymi się z PlayStation wielu miast na świecie, w tym naszej stolicy. Pokaz multimedialny odbył się w Warszawie na budynku Widok Towers.

Nadejście PlayStation 5 zaakcentowano na całym świecie

Warszawskie wydarzenie było częścią międzynarodowego projektu. Łącznie Sony pokusiło się rozświetlanie charakterystycznych budynków z aż 25 regionów na świecie. Wizualizacje obejmowały różnorodne grafiki związane z konsolą, ale również z kontrolerem DualSense i ogólnie z marką PlayStation.

Z krajów, w których premiera odbyła się już tydzień temu wybrano takie miasta jak Tokio, Nowy Jork, Toronto czy Seul. Wraz z Polską i Warszawą debiut PlayStation 5 świętowano natomiast chociażby w Wielkiej Brytanii i Londynie czy we Włoszech i Wenecji. Pokaz w tym ostatnim mieście odbił się zresztą najszerszym echem i został przez wielu określony jako najbardziej atrakcyjny dla oka.

Źródło: PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gofish
  6
  A ja się pytam gdzie na tej liście jest Sosnowiec?
  • avatar
   kabanosek
   4
   Gdyby połowa środków jaka idzie na reklamę PS5 (czyt to co wyżej, celebrici itd) została wydana na pracowników dymających za 2 dolary może nie byłoby braków sprzętu na premiere
   • avatar
    IksKwadrat
    -10
    "Wielkiej Brytanii i Londynie czy we Włoszech i Wenecji" aha
    • avatar
     energysnakePL
     0
     God of War miał lepszy mural :]https://youtu.be/I9ep_PiEyC8