Gry

Polacy z The Astronauts szykują nową grę

przeczytasz w 1 min.

Rodzimi producenci nie zwalniają tempa. Kolejna grę szykuje już studio The Astronauts.

The Astronauts

W ostatnich miesiącach spośród polskich gier zdecydowanie najwięcej mówiło się o Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Dying Light. Mnóstwo pozytywnych komentarzy zebrało jednak także Zaginięcie Ethana Cartera i w tym kontekście cieszyć może, że jego twórcy szykują już coś nowego.

Dowiedzieliśmy się tego dzięki ogłoszeniu o pracę, jakie zamieściło w sieci studio The Astronauts. Poszukiwany jest programisty AI, któremu pod drodze z Unreal Engine 4. Najciekawsze jest jednak to, iż wspomniane ogłoszenie zdradza nieco informacji na temat tego, jakiej produkcji możemy się spodziewać.

Zanosi się na kolejną grę przygodową i również tutaj mocnymi punktami mają być wciągająca fabuła oraz gęsty klimat. Rozgrywka powinna być jednak bardziej rozbudowana, być może pojawi się walka.

„Robimy nową grę, open world action-adventure. Będzie moc, choć oczywiście nie rzucamy się z motyką na słońce. W każdym razie, jak widać z opisu, tym razem robimy bardziej grę niż eksplorera jak Ethan. Choć nadal będzie w niej nastrój i historia, która ma ciężar, to bez ludzi i stworzeń, które to towarzystwo często chce nas zabić, się nie obejdzie.”

Źródło: gamespot, skillshot

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Świetna wiadomość, Zaginięcie Ethana Cartera było świetne, oryginalne i gęste.
  Trzymam kciuki :)
  • avatar
   Konto usunięte
   -8
   O matko. Po tej ostatniej porażce jeszcze cos chcą robić? A no przecież €€€€€
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Grubo Gęsto.