Gadżety

Polar A300: lekki monitor treningu na nadgarstek

przeczytasz w 1 min.

Polar A300 to monitor treningu, który pozwala na planowanie i śledzenie naszej dziennej aktywności.

Polar A300 ls

Na dworze coraz cieplej i wielu z nas może to wykorzystać poprzez spędzanie większej ilości czasu na zewnątrz. Z pewnością nie zabraknie też osób, które planują popracować teraz nad poprawieniem sylwetki, kondycji i wytrzymałości. W tym pomóc może ubieralny gadżet, na przykład w postaci monitora aktywności na nadgarstek. W ofercie firmy Polar właśnie pojawił się nowy model takiego urządzenia – A300.

Polar A300 to monitor treningu, który pozwala na planowanie i śledzenie naszej dziennej aktywności. W czasie rzeczywistym pokazuje użytkownikowi procent wykonania dziennego celu, ilość spalonych kalorii, liczbę pokonanych kroków oraz przebyty dystans. Funkcja Energy Pointer umożliwia użytkownikowi dopasowanie aktywności i planu do indywidualnego celu. 

A300 jest nie tylko naszym trenerem, ale też asystentem. Jeśli, na przykład, zbyt długo siedzimy w jednym miejscu urządzenie poinformuje nas wibracjami, że nadeszła pora na odrobinę ruchu. Gadżet firmy Polar jest lekki i wykorzystuje elastyczne, łatwe do wymiany paski. Jest także wodoszczelny i może mierzyć tętno podczas zajęć na basenie.

Monitor Polar A300 kontroluje również nasz sen. Urządzenie automatycznie odnotowuje moment zaśnięcia oraz przebudzenia, dając nam informację o czasie jego trwania i jakości. Miłym dodatkiem może też być funkcja budzika.

Polar A300 seria

Specyfikacja Polar A300

 • Wodoszczelność: do 30 m
 • Czas pracy na jednym naładowaniu: do 4 tygodni
 • Pojemność pamięci: do 60 dni (z monitorowaniem codziennej aktywności i 1 godz. treningu dziennie)
 • Przesyłanie danych do komputera PC lub Mac za pomocą specjalnego kabla USB
 • Grubość: 12,7 mm
 • Waga: 48 g

Polar A300 jest już dostępny na polskim rynku. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 470 złotych. Zestaw z nadajnikiem na klatkę piersiową H7 został natomiast wyceniony na 630 złotych, a dodatkowy pasek to koszt rzędu 99 złotych.

Źródło: Polar

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rTech
  2
  Biegne do sklepu
  • avatar
   royal90
   1
   Firma produkująca lodówki robi zegarki?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Babka ze zdjęcia przez te treningi cycki zgubiła :(