• benchmark.pl
 • Gry
 • Polska Zielona Gra z datą premiery, lista platform się rozrosła
Gry

Polska Zielona Gra z datą premiery, lista platform się rozrosła

przeczytasz w 1 min.

Kolejna odsłona zmagań mechanicznego ptaka we wrogim (zielonym, tym razem) świecie pojawi się na rynku już za niecały miesiąc.

Green Game

O Green Game: TimeSwapper tworzonym przez niezależnego polskiego dewelopera iFun4all pisaliśmy w lutym. To kolejna, po Red Game Without a Great Name, nieźle zapowiadająca się zręcznościówka z elementami logicznymi wyróżniająca się specyficzną oprawą wizualną. Ponownie naszym zadaniem będzie chronienie mechanicznego ptaka przed kolizją i pomoc mu w zebraniu 150 zębatek na 50 planszach. Poznaliśmy szczegóły na temat wydania.

Najważniejsza wiadomość jest taka, że rozrosła się lista platform docelowych. Według najnowszych informacji Green Game: TimeSwapper wyląduje na smartfonach z systemem iOS, na komputerach osobistych z systemami Windows, Mac OS X oraz Linux, na konsoli przenośnej PlayStation Vita, jak również na przystawce do telewizora Apple TV. Ważna informacja numer dwa:

Premiera Green Game: TimeSwapper
odbędzie się 4 kwietnia 2016

Sam producent mówi o swojej grze następująco: „Nie daj się zwieść oprawie graficznej, akcja toczy się we wrogim świecie – wirniki poszatkują ptaka, tłoki go zgniotą, a bramy go zmiażdżą. Zadania nie ułatwia fakt, że ptak porusza się jednostajnie przed siebie bez Twojego udziału. Nie możesz go zatrzymać, ale władając czasem możesz deaktywować pułapki i włączać generatory pary, które zmieniają kierunek ruchu bohatera. Przed Tobą pięćdziesiąt starannie zaprojektowanych poziomów. Zdecyduj, którą z dróg prowadzących do klatki chcesz poprowadzić mechanicznego posłańca – od Ciebie zależy jak trudne będzie to wyzwanie”.

Zainteresowani?

Źródło: iFun4all

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  2
  :l
  • avatar
   smar.n
   0
   A gdzie wersja na robocika, na pingwina jest a na androida nie planują, dziwne posunięcie.