Audio

Polski odtwarzacz MP3 dla kolekcjonerów wart 22 000 złotych

przeczytasz w 1 min.

Polska firma VEDIA wprowadziła do swojej oferty odtwarzacze audio z serii Idunn dla... kolekcjonerów. Produkt zapoczątkowujący serię kryje się pod nazwą A10 Jantar. W rzeczywistości jest to niewielki odtwarzacz plików MP3. Zaskakująca jest tylko jego cena - 22 tysiące złotych! Dlaczego cena jest tak wysoka? Urządzenie zostało wykończone przez cenionego jubilera Jarosława Westermaka. 

Obudowa A10 Jantar wykonana jest ze srebra próby 925, tego samego, które wykorzystywane jest do tworzenia ekskluzywnej biżuterii, takiej jak obrączki, czy bransoletki. Cały odtwarzacz ma elementy 18-karatowego żółtego złota. Tylny panel wykonany jest z naturalnego polskiego bursztynu. Wokół wyjść mini Jack dodano odrobinę ręcznie obrabianego, czarnego drewna hebanowego. 

Cały projekt nadzorowało Templar Studio, właściciel Robert Szklarski tak komentuje cały projekt: "Po raz pierwszy tworzyliśmy obudowę odtwarzacza, na dodatek z tak drogich materiałów. Najważniejszym elementem tego odtwarzacza jest bałtycki bursztyn najwyższej jakości. Co ważne - nie jest to mielony bursztyn, tylko duży płat wyszukany specjalnie na potrzeby tego projektu."

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _nick_
  0
  obleśny jest ten odtwarzacz...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie warte tych pieniędzy.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Przecież to brzydkie jest...
    • avatar
     XaRaDaS
     0
     Paskudztwo i ta cena, za co ??? jak z jakością odsłuchu, a to cena jest z słuchawkami czy bez i czy one też są srebrne z bursztynami :D