Gry

Polskie Get Even mocnym akcentem Gamescom 2016

przeczytasz w 1 min.

Wreszcie poznaliśmy konkrety na temat Get Even. Co więcej, mamy również nowy zwiastun.

Get Even zapowiedziano pod koniec 2013 roku. Mimo tego o grze nie mówiło się wiele, ale wgląda na to, że wreszcie się to zmieni. The Farm 51 zjawiło się na targach Gamescom 2016 i podało kilka konkretów.

Co najważniejsze, znana jest już przybliżona data premiery Get Even. Planowana jest ona na wiosnę przyszłego roku. Platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

O czym opowie nam tutaj fabuła? Bohaterem gry będzie Cole Black, którego poznamy w momencie jego przebudzenia się w opuszczonym pomieszczeniu. Towarzyszyć ma mu mgliste wspomnienie związane z próbą uwolnienia młodej dziewczyny znajdującej się z ładunkiem wybuchowym przy ciele w nieznanym bliżej miejscu.

Trzeba będzie rozwiązać zatem zagadkę tego, w jakim miejscu znajduje się bohater i kim jest dziewczyna z jego wspomnień. Wszystko podane w formie strzelanki z elementami horroru. Co warte podkreślenia, wykorzystywane są tu rozwiązania z zakresu akustyki 3D i technologia Auro-3D, co zapewnić ma całości oryginalną oprawę.

„GET EVEN to największy projekt naszego studia, który oferuje nie tylko głęboką i rozbudowaną historię, ale również korzysta z najbardziej zaawansowanej technologii jakiej kiedykolwiek używaliśmy. Dzięki wsparciu BANDAI NAMCO Entertainment Europe udało nam się sprawić, że produkcja zyskała w każdym aspekcie. Jesteśmy dumni, że nadszedł czas kiedy na targach Gamescom możemy wreszcie zaprezentować nowe oblicze gry. Liczymy, że zarówno gracze jak i media już w najbliższym czasie będą mogli zadać sobie pytanie, o to, co jest rzeczywiste.” - Wojciech Pazdur, Development Director w The Farm 51


Źródło: reality51, Bandai Namco Entertainment America

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  4
  Gorąco liczę na sukces studia The Farm 51, a najbardziej na tytuł "World War 3" który planują wydać w 2018 roku.
  • avatar
   Dudi4Fr
   3
   Tak długo nie było mowy o tym projekcie że o nim zapomnialem! A tak ciekawie się zapowiada!
   • avatar
    fitgame
    1
    To wygląda rewelacyjnie, coś w stylu Condemned Criminal Origins.
    • avatar
     Balrogos
     0
     Jakby ktos sie pytal to THORSKAN :)