Gry

Porcja rozgrywki z For Honor

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Sprawdźcie jak wygląda zabawa w trybie Elimination dedykowanym dla ośmiu graczy.

Może i nieszczególnie często, ale dość systematycznie mamy okazję wspominać o For Honor. W sieci wylądował właśnie nowy materiał wideo.

Tym razem nie zawdzięczamy tego jednak producentowi. Ubisoft wyręczony został przez redakcję GameSpot, która miała okazję spędzić z For Honor trochę czasu. Efektami natomiast postanowiła podzielić się z szerszą publiką.

Mamy dzięki temu okazję rzucić okiem na zapis z rozgrywki. Tym razem nie jest to jednak kampania, ale jeden z trybów przeznaczonych do zabawy wieloosobowej. Elimination, bo o nim mowa, pozwoli bawić się ośmiu graczom w dwóch czteroosobowych drużynach. Celem jest to oczywiście unicestwienie wrogów, sporym utrudnieniem brak respawnów.

Jak wypada to w praktyce? Sprawdźcie poniżej. Warto zaznaczyć, iż materiał zarejestrowano na PC.


Źródło: GameSpot

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kotowaru
  Beznadzieja, patrząc przez pryzmat potencjału tej gry, to to, co zaprezentowali na tym filmie jest najzwyklejszą porażką. Skoro gra jest stricte PVP, to wypadałoby stworzyć jakiś wyjątkowy system walki, który danym klasom/rasom (bo z tego co widziałem, różnego rodzaju wojowników można wybrać) udostępni specjalne umiejętności, a to wygląda jak zwykłe naparzanie LPM + czasami podłożenie pułapki/zarzucenie buffa. Dodając do tego mapki, które nie wyglądają na bardzo małe - DRAMAT. Szczerze, zamierzałem kupić tą grę po zobaczeniu trailera, ale całe szczęście, że się wstrzymałem.
  4
 • avatar
  Niepiskoj
  Doczytałem do "ubisoft" i dałem sobie spokój choć wiele tego tekstu nie ma ale już wiem że to nie jest gra dla mnie.
  1
 • avatar
  vide cui fidas
  Lipa straszna jak większość gier od ubi dubi srubi...
 • avatar
  Konto usunięte
  Za malo muskularnych kobiet w stringach po pachy w tej grze.
  -2