Gry PlayStation 4

Porcja rozgrywki z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

przeczytasz w 1 min.

W sierpniu pojawi się solidny powód do tego, aby przypomnieć sobie o Uncharted 4: Kres Złodzieja. Nadchodzący dodatek zapowiada się interesująco.

Konferencja Sony na tegorocznym E3 była dość obszerna, ale akurat uniwersum Uncharted poświęcono jedynie chwilę. Wygląda na to, że Sony postanowiło teraz wynagrodzić to graczom wyczekującym Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Japończycy opublikowali bowiem rozszerzoną wersję materiału, jaki prezentowany był na wspomnianej imprezie. Tym razem mamy do czynienia z wideo trwającym niemal 10 minut, a więc bez wątpienia jest na czym zawiesić oko. Tym bardziej, że nie jest to zwiastun, ale gameplay.

Obserwujemy tutaj Chloe Frazer oraz Nadine Ross, co absolutnie dziwić nie może. To właśnie te postacie odgrywają główne role w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jak się za chwilę przekonacie, doskonale radzą sobie nie tylko z rekonesansem, ale również walką i wymianą ognia.


Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja. Premiera planowana jest na 22 sierpnia.

Źródło: PlayStation

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chrisu1982gd
  1
  totalnie nie kumam jak pieski to robią, że z tak przeciętnej (bo bądźmy szczerzy super sprzęt to nigdy nie był) konsoli, wyciągają taką grafikę, woda, cienie, ilość detali, dla mnie to są geniusze
  • avatar
   rlistek
   -2
   Bardzo sterylna i mało imersyjna ta grafika. Dropy fpsu - koło stałego 60fps to to nawet nie stało. Sterowanie padem Kappa.
   Gameplayu nie skomentuje, ot zwykła popierdółka TPP. Skryptów więcej niż w Call of Duty. Wątpię żebym zagrał nawet jak by mi ktoś przyniósł i podpiął konsole z włożoną już z tym płytą.
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Przecież tylko idiota może myśleć że konsola jest tak zaawansowana jak Pc po co to poraz enty pisać....
    • avatar
     darioz
     -3
     Grafika bardzo przeciętna a styl gry ten sam co 10 lat temu. Korytarzowy oskryptowany do bólu w filmowy sposób zrobiony TPP.
     Gra w takim stylu bawiła może 10 lat temu ale dzisiaj taki styl rozgrywki jest już archaiczny i wywołuje tylko uśmiech politowania a nie okrzyk ''awesome''.
     Dzisiaj od każdej gry wymagam sanboksowości, nieliniowej rozgrywki, dobrej fabuły i brak skryptów. Akcja ma być naturalna a nie tak że jak nie przekroczę jakieś niewidzialnej linii to przeciwnicy się w ogóle nie pojawią. Albo jak nie wcisnę jakiegoś przycisku to nie popchnę fabuły do przodu.
     Jak ma kiedyś powstać Uncharted 5 to będzie już musiał być sandboksem bo inaczej się już nie sprzeda!
     • avatar
      -AKATSUKI-
      -4
      Tylko niedomyte polmozgi i konsolowe korniszony jaraja sie tym crapem gdyz nie majac nic innego procz grzebaniem sobie w osrany.. gaciach nie wywolaja haha..
      • avatar
       blebleble
       -4
       Twórcy A Way Out porównują PlayStation 4 do 5-letniego PC. Przez konsole deweloperzy mają problemy.

       „Chcesz szczerej prawdy? Ta maszyna nie jest tak silna, jak myślisz. Sprzęt jest jak pięcioletni PC. Gdyby konsole były tak potężne jak komputery, to zobaczyłbyś zupełnie inne gry”

       http://www.ppe.pl/news/51838/tworcy-a-way-out-porownuja-playstation-4-pro-do-5-letniego-pc-przez-konsole-deweloperzy-maja-problemy.html
       • avatar
        -AKATSUKI-
        -6
        Nie dosc ze paskudna grafa to jeszcze nie stale FPS, czego sie spodziewac z low endowej konsoli dla gimbazy co ma mokro gdy zobaczy jakas pseudo gierke na ta konsole o niskich gabarytach haha..