Gry komputerowe

Postal 4: No Regerts zapowiedziany - brutalna i szalona seria powraca

przeczytasz w 1 min.

Dość niespodziewanie zapowiedziano nową odsłonę serii Postal. Co jeszcze ciekawsze, zapowiedź zbiega się w czasie z premierą we wczesnym dostępie na platformie Steam.

Postal 4: No Regerts we wczesnym dostępie

Każdy z graczy może stworzyć indywidualny ranking najbrutalniejszych gier. Można zakładać, że przynajmniej w niektórych z nich przewinie się nie tylko bardzo brutalna, ale i kontrowersyjna seria Postal. Tęskniliście za nią? Jeśli tak to możecie zacierać ręce. Światło dzienne ujrzał Postal 4: No Regerts. Grę już teraz znajdziecie na platformie Steam. Obecnie oferowana jest w ramach wczesnego dostępu.

Seria powraca po dłuższej przerwie (nie licząc remake'u w postaci Postal: Redux). Przypomnijmy, że Postal III miał swoją premierą w 2011 roku. Zapewne wielu zwolenników tego cyklu życzyłoby sobie jednak nawiązania do znacznie starszego Postal 2 (z 2003 roku), który cieszył się zdecydowanie lepszymi ocenami. W tym kontekście pierwszą dobrą informacją jest fakt, iż w Postal 4: No Regerts akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby.

POSTAL 4: No Regerts

Postal 4: No Regerts - pierwszy zwiastun

Co jeszcze wiemy? Główny bohater, Postal Dude, będzie zabiegał przede wszystkim o pieniądze i jak możecie się domyślić najłatwiejszym sposobem na ich zdobycie nie będzie praca. Sami twórcy określają grę mianem „oburzającej komediowej strzelanki z otwartym światem” i faktycznie starają się nawiązywać do drugiej odsłony serii. Pierwszy zwiastun pokazuje, że można liczyć nie tylko na dużą dawkę brutalności, ale też szeroki ekwipunek, w którym pojawią się nowe i znane już bronie.

Nie zabraknie też pewnego charakterystycznego elementu serii, ale o nim nie będziemy się rozpisywać. Zainteresowani zobaczą go na poniższym zwiastunie. Widać, że twórcy nie przykładają wielkiej wagi do oprawy graficznej, najwyraźniej chcą przyciągnąć graczy rozgrywką podobną do tej z Postal 2. Czy im się uda? Zobaczymy.

Źródło: Running With Scissors

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  0
  Wolałbym Remaster Manhunta :P
  • avatar
   Dragonik
   0
   Co do manhunta 1 byłoby to spoko ale grafika w postal 2 była mało ważna, mi osobiście w czwórce taka by nie przeszkadzała, bo można było mord... a nie sorry mamy cenzurę także grafika w 2 była słaba a misje żałosne także ten:(
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wolałbym powrót do dobrze zrobionego 2D niż kiepskie 3D.