Gry PlayStation 4

Poznajcie główną broń bohatera God of War

przeczytasz w 1 min.

Podstawową bronią Kratosa będzie topór. Twórcy opublikowali materiał wideo przybliżający to narzędzie i sposoby korzystania z niego.

Twórcy nowego God of War pochwalili się ostatnio, iż gra osiągnęła status gold. Czekający na premierę mogą zatem ze spokojem przyglądać się kolejnym materiałom wideo, których bardzo systematycznie przybywa.

Nie jest tajemnicą, iż podstawową bronią Kratosa będzie topór. Łatwo domyślić się, iż eliminacja wrogów przy pomocy takiego narzędzia przełoży się na sporą brutalność. Mylne jest jednak myślnie, iż korzystanie z topora będzie mocno ograniczone. Twórcy postarali się, aby była to naprawdę potężna broń, za potwierdzenie czego służyć ma poniższy materiał zza kulis produkcji, ale zawierający też fragmenty rozgrywki.


 

Poza tym opublikowane zostało wideo, za pośrednictwem którego twórcy pokazują nam, w jaki sposób można będzie wykorzystać do pomocy Atreusa i w którym momencie będzie to najbardziej przydatne.


Przypominamy, że  God of War zadebiutuje 20 kwietnia. Gra trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4.

Źródło: PlayStation

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  -1
  nie ma nawet co dyskutowac, zapowiada sie naprawde dobrze.
  • avatar
   kristof080
   -1
   Bylo epicko i pieknie. Zobaczymy co pokaza teraz.
   • avatar
    Adrian Waleczny
    -2
    Będzie to moje pierwsze zapoznanie się z tą serią. Czekam :)
    • avatar
     Gatts-25
     -3
     Ja poczekam na prawdziwą "MOC" jaką da wydanie PS5 i wtedy "RIMEJKI" tego GOD OF WAR bo w jedynkę równo pocinałem na Playstation.
     Ja chcę jarać swoje wrażenia wizualne właśnie nową oprawą graficzną nawet jeżeli to już ładnie wygląda to i tak mamy tu starą generację.
     • avatar
      KORGAN
      -4
      Po konsole marsz! Choć już za miesiąc gra roku, czyli "Pillars Of Eternity 2" i mam nadzieje, że spędzę przy niej tyle samo godzin ile przy części pierwszej czyli min. 700.
      • avatar
       stach122
       -6
       Jedna z niewielu serii dla których kupiłbym konsole Sony ale to co Sony robi ,,dla graczy" woła o pomste do nieba. No i mam na steamie za dużo do nadrobienia (i lista życzeń pełna tytułów)
       • avatar
        Pankracy666
        0
        Mnie trochę martwią te zmiany. Jakieś napierśniki (bez sensu w GOW).

        Stara kamera mi się podobała. Fakt, że preorder już zamówiony ponieważ wszystkie poprzednie części przechodziłem po 2-3 razy tak więc i nowego GOW-a muszę ograć.

        Szkoda też, że Kratos niema będzie już śmigał z Ostrzami Chaosu. To przecież jego znak rozpoznawczy.

        Ogólnie uważam, że nowa gra będzie dobra ale starej serii może nie dorównać.