Gry PlayStation 4

Prace nad Days Gone zakończone - w grze znajdzie się aż 6 godzin przerywników filmowych

przeczytasz w 1 min.

Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia. Twórcy zdradzili, ile czasu zajmie ukończenie głównego wątku. Jak się okazuje, będzie on urozmaicony długimi przerywnikami.

Days Gone od dłuższego czasu kreowane jest na jedną z najciekawszych gier tego roku zmierzających wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli czekacie na premierę to mamy bardzo dobre wieści.

Ekipa Bend Studio pochwaliła się, iż Days Gone uzyskało status gold. Tego typu komunikat oznacza, że zakończono wszelkie prace, a premiera nie jest zagrożona i odbędzie się zgodnie z ostatnimi założeniami. Ostatnimi, ponieważ wcześniej mieliśmy do czynienia z jej opóźnieniem. Wypada zatem przypomnieć, iż Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia.

Czy jest na co czekać? Wygląda na to, że tak. Mieliśmy już okazję do przyjrzenia się rozgrywce z bliska i trzeba przyznać, że zapowiada się ona naprawdę dobrze. Więcej informacji znajdziecie w artykule przedstawiającym nasze pierwsze wrażenia z Days Gone.

W ostatnich dniach pojawiło się też nieco doniesień na temat długości rozgrywki. Ujawniono, iż ukończenie głównego wątku zajmie graczom około 30 godzin. Trzeba jednak zaznaczyć, że mieści się w tym aż 6 godzin przerywników filmowych. Dobre wieści są takie, że dodając do tego zadania poboczne i zwiedzanie świata można będzie bawić się przy Days Gone znacznie dłużej.


Źródło: Bend Studio, PlayStation Polska

Komentarze

53
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PS4Ekskluzyw
  4
  Kolejny świetny tytuł na wyłączność a piotruś po raz kolejny w kalesony robi :)

  Na premierę biorę :) Exy od Sony można w ciemno brać :)

  Ten rok będzie znów miażdżący od Sony....
  • avatar
   Lordonos
   1
   No nie zła gierka ja tam zacisne zęby i przejde w tych 30 klatkach, jak kogoś stać na pożądny tv włączy motion plus i będzie miał pseudo 60 o ile gra utrzyma 30 fps jak bedzie miała spadki to z motion plus będą straszne droopy bo wystarczy że spadnie o np. 2 klatki a oczy zobaczą spadek o 32 a to już jest mega droop.
   • avatar
    Altru
    1
    Dlatego ja z czekam aż growy streaming wejdzie w życie na dobre i w końcu te gówno wojenki Konsole vs PC się skończą bo każdy będzie mógł sobie pograć w co chce mając jedynie dostęp do neta . A tak dzisiaj trolle jak PS4Ekskluzyw wypisuja gówno posty na tematach związanych z PC jak i piotreeeek robiący to samo na tematach związanych z konsolą.
    • avatar
     Adrian Waleczny
     0
     Ech, kupka wstydu rośnie...
     • avatar
      Wulfen4
      -2
      Kupuję na premierę.
      • avatar
       BARTOL48
       -5
       Co za gry teraz robią... 6h oglądania filmików zamiast grania.
       • avatar
        Lara-Croft
        -6
        Preorder złożony.
        • avatar
         mutissj
         -10
         Nie ma gry PC = gra nie istnieje
         • avatar
          piotreeeek
          -16
          Na PS4 nadciaga kolejny skikający cinematic experience. Każdy ruch kamery w gameplayu na tym filmiku bije po oczach żabimi skokami tak, że głowa mała.
          Coś czuje że na większym tv będzie jeszcze większa tragedia.