Gry

Premiera Killzone 3 już w 2010 r.?

przeczytasz w 1 min.

Grudniowy numer magazynu Playstation: The Official Magazine przyniósł niezwykle intrygującą informacje dotyczącą kontynuacji rewelacyjnej serii Killzone. Redaktorzy tego serwisu utrzymują bowiem, iż jedną z nieujawnionych dotąd produkcji, których premiery planowane są na 2010 rok jest właśnie Killzone 3.  Prace nad tym tytułem są już ponoć na tyle zaawansowane, że jego ewentualny przyszłoroczny rynkowy debiut jest wielce prawdopodobny. Co ciekawe Sony odmówiło dziś komentarza w tej sprawie stwierdzając jedynie, że nie zamierza komentować plotek i niesprawdzonych doniesień prasowych.

Na koniec warto dodać, że innymi sekretnymi tytułami 2010 roku wskazanymi przez redaktorów Playstation: The Official Magazine okazały się Resistance 3 i druga odsłona gry Call of Duty: World at War (ten właśnie projekt ujawniony ponoć został przez jednego z pracowników Treyarch). Ciekawe co z tej listy okaże się prawdą:)

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  W poprzednie części nie grałem ale w tą zagram.http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Premiera_Killzone_3_juz_w_2010_r.....-24283.html#
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   W poprzednie części nie grałem ale w tą zagram.
   • avatar
    XaRaDaS
    0
    Hmm jak można pisać grudniowy numer skoro jest jeszcze październik. Czyżby jakiś inny system kalendarza mają i za 4 dni święta ??