Gry

Premiera Majin and the Forsaken Kingdom

przeczytasz w 1 min.

Baśniowa gra na konsole Majin and the Forsaken Kingdom zbiera pierwsze recenzje.

 Warto przeczytać:
 

Pierwsi gracze zobaczyli Journey

Od około tygodnia za sprawą wydawnictwa Cenega możemy w naszym kraju cieszyć się nowym tytułem na Xbox 360 i PS3. Gra zdążyła zebrać już noty w licznym serwisach i magazynach ciesząc się średnią ocen w okolicy 75%.

W Majin and the Forsaken Kingdom standardowo stajemy przed misją ratowania świata. Pomaga nam w tym potężny i dobroduszny stwór. Po drodze natkniemy się na proste zagadki logiczne. Ważnym aspektem jest wydawanie poleceń silnemy podkomendnemu, który może przewrócić część ściany, uruchomić bramę, czy zadawać silne ciosy.

Gra jest iście baśniowa, już sama grafika i otoczenie są przyjazne i kolorowe. Jasno widać, że kroczymy z dobrą armią, wśród której spotkamy wiele sympatycznych gadających zwierzątek, a zastępy złych to dosłownie czarne charaktery, których nie można nie zauważyć. Spotykamy więc klasyczny festiwal czerni i bieli, bez wątpliwości kto jest za, a kto przeciw nam.

Recenzenci chwalą przede wszystkim oprawę i całkiem ciekawe zagadki, których rozwiązywanie sprawia niemałą satysfakcję. Podobnie zresztą jak dość wymagające walki. Nieco słabiej za to spisują się wtórne dźwięki otoczenia, choć ich niedopracowania nikną wśród przyjemnej muzyki. Ostatecznie tej grze warto dać szansę, może to właśnie tytuł, który warto sprawić sobie na Gwiazdkę.

Źródło: gamerankings

Polecamy artykuły:  
Karta do bicia rekordów - MSI GTX 480 Lightning
20 bezpłatnych aplikacji do Androida
Intel Core i7 970 - potwór wydajności w niższej cenie

 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!