Smartfony

Premiera nowych iPhone'ów już 12 września?

przeczytasz w 1 min.

Wedle ostatnich doniesień, Apple zaprezentuje swoje nowe smartfony już za kilkanaście dni.

W ostatnich tygodniach dość szybko zwiększała się liczba nieoficjalnych doniesień na temat nowych smartfonów Apple. Każdy zdaje sobie sprawę, iż ich premiera coraz bliżej, ale o dokładnych terminach nic nie wspominano. Aż do teraz.

Powołujące się na swoje źródła The Wall Street Journal sugeruje, iż Apple dopięło już wszystkie szczegóły związane z przygotowywaną konferencją. Lada chwila rozpocząć ma wysyłkę zaproszeń, na których zobaczyć powinniśmy datę 12 września.

To samo źródło twierdzi, iż pokazane zostaną 3 smartfony - iPhone 8 oraz iPhone 7S i iPhone 7S Plus. Informacje te nie stanowią najmniejszego zaskoczenia, ponieważ podobny obrót spraw sugeruje się od dawna. Listę nowości z sektora mobilnego uzupełnić może kolejna generacja Apple Watch.

iPhone 8

Modele iPhone 7S i iPhone 7S Plus raczej nie powinny mocno odbiegać od swoich poprzedników. Gwiazdą wieczoru będzie iPhone 8.

Na temat jego wyglądu i specyfikacji powiedziano i napisano już naprawdę dużo. Prezentować powinien się tak, jak na powyższym renderze. Najważniejsze cechy obejmować mają tu wyświetlacz OLED o smukłych ramkach i kamery rejestrujące wideo 4K 60 fps. Nie zabraknie też bardzo dużej wydajności, ale tego akurat spodziewać można było się w ciemno.

Źródło: wsj, BGR

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7PL
  -1
  Co by nie mówić, jeśli tak będzie prezentował, to będzie nawet brzydszy od Galaxy S8
  • avatar
   Konsole Rzondzom
   -6
   Oj te nowe iPhony narobią zamieszania i sensacji na rynku, oj narobią. Przeczuwam, że mimo najwyższej ceny za iPhona w historii firmy, sprzedaż również będzie najwyższa w historii. Tak się robi doskonałe telefony! Idealne w każdym calu i warte każdych pieniędzy.