Gry PlayStation 4

Premiera The Last of Us Part II w lutym przyszłego roku coraz bardziej prawdopodobna

przeczytasz w 1 min.

O The Last of Us Part II sami twórcy nie mówią ostatnio wiele, ale nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier wśród posiadaczy PlayStation 4. Kiedy zadebiutuje?

Doniesienia dotyczące daty premiery kolejnej produkcji Naughty Dog zaczynają się nasilać. Co najważniejsze, są ze sobą zgodne, co pozwala nam wierzyć, że wkrótce głos w sprawie zabierze sam producent.

Tym razem na tapecie znalazły się jednak rewelacje podane przez osobę ukrywającą się pod nickiem EVIL VR. Wedle niej, The Last of Us Part II zadebiutuje 14 lutego przyszłego roku.

Oczywiście jak zawsze w tego typu sytuacjach można poddać w wątpliwość wiarygodność źródła. W tym miejscu wypada zatem zaakcentować, że EVIL VR miewał w przeszłości dokładne „strzały”. Dodatkowo tym razem nie jest osamotniony.

Nie tak dawno zamieszanie wywołał wywiad, w którym Ashley Johnson (aktorka podkładająca głos pod postać Ellie) zasugerowała premierę gry właśnie w lutym przyszłego roku. Wprawdzie niezbyt dosadnie, głównie z powodu wyjątkowo wygadanego dziennikarza - fragment od 1:07:20, ale jednocześnie pozostawiając wąskie pole do interpretacji.


Trzecie źródło sugerujące ten same termin to z kolei przedstawiciele redakcji Kotaku. Pozostaje zatem czekać na oficjalne informacje.

Źródło: comicbook, @EvilVR, Critical Role

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    piotreeeek
    -2
    Biore na premiere. Już za 8 miesięcy. Jak ten czas w oczekiwaniu na exy szybko leci.