Gry

Prey 2: gra cały czas w produkcji - Bethesda potwierdza

przeczytasz w 1 min.

To kiedy premiera?

Bethesda wydała oświadczenie, w którym oficjalnie zaprzeczyła niedawnym doniesieniom o wstrzymaniu prac nad grą Prey 2.

Trwają one cały czas, co nie znaczy jednak, że w obozie Human Head Studios, producenta gry,  nie ma żadnych problemów. Prey 2 miał ukazać się jeszcze w tym roku, ale wiadomo już, że jest to niemożliwe. Gra nadal wymaga dużego wkładu pracy i to spowoduje znaczne przesunięcie jej premiery.

"Prey 2 nie został odwołany, ale gra nie zostanie wydana w 2012 roku. Opóźnienie wynika z faktu, że rozwój gry nie postępuje w sposób zadowalający i nie spełnia ona obecnie naszych standardów jakości."

Prey 2 gra bohater premiera

Takie wiadomości z pewnością dla wielu okażą się bardzo krzepiące. Prey 2 zrobił na większości obserwatorów naprawdę dobre wrażenie i z pewnością znajdą się na tę grę chętni. Całe szczęście z takiego samego założenia wyszedł zarówno producent, jak i wydawca tytułu.

"Prey 2 pokazał duży potencjał, wywołał wielkie nadzieje i żałujemy, że rozczarowaliśmy naszych fanów. Zrobiliśmy znaczne inwestycje w rozwój gry tak, aby dostarczyć jak najlepszą pozycję. Jesteśmy zdeterminowani by wydać świetną grę i nie możemy zrezygnować z jakości na rzecz szybszego terminu premiery."Więcej o grach FPS:

Źródło: computerandvideogames, youtube

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  phillosoff
  0
  Ciekawe czy zawiedli twórcy gry, czy po prostu ustalony termin premiery był nierealny.
  • avatar
   Varso
   0
   XBOX , PS3 a PC nie widu :(

   Klimaty fajne pokroju Syndicate i Hard Reset .... tyle że ten gameplay sugeruje bardziej click & play gdzie 99% akcji będzie oskryptowane na potęgę :(

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login