Gry

Prey - dokładna data premiery i nowy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Prey, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutuje wiosną.

Wielbiciele twórczości Arkane Studios czekają zapewne na Prey. Od kilku miesięcy zapewniano, iż gra pojawi się na rynku wiosną tego roku i wygląda na to, że twórcy dotrzymają słowa.

Dziś pochwalili się bowiem dokładną datą premiery gry. Zaplanowano ją na 5 maja. Debiut odbyć ma się jednocześnie na wszystkich platformach docelowych, a więc PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Niejako tradycyjnie już spodziewać można się małego bonusu, który dołączony zostanie do zamówień przedpremierowych. W przypadku Prey będzie to pakiet ze strzelbą kosmonauty zawierający kilka narzędzi przydatnych w walce. Obok trzech neuromodów pozwalających zdobyć nowe zdolności, dwóch apteczek i materiałów fabrykacyjnych liczyć można na samą strzelbę Margrave i amunicję do niej.

Jednocześnie twórcy przedstawili nowy zwiastun gry. Nie tylko wspomina on o wyżej wymienionej dacie, ale także wprowadza nas w fabułę.

„Stacja kosmiczna, w której roi się od obcych. Nieziemskie bronie i moce. I… ty. Staw czoła zabójczym tyfonom jako Morgan Yu, odkrywając po drodze przyczyny plagi obcych oraz swoją własną tożsamość w dreszczowcu science fiction produkcji Arkane Studios. Najnowszy zwiastun wzmaga napięcie oraz zarysowuje konflikt będący osią fabularną Prey.”


Źródło: bethesda

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  5
  Jakoś dziwnie mi się to z Half Lifem kojarzy.
  • avatar
   macf2
   4
   Jap....ole znowu Polski Dubbing, i pewnie znowu bez wersji kinowej. Już wolę pełną wersję ENG, przynajmniej się podszkolę.
   • avatar
    KORGAN
    1
    Nie podobają mi się ci kosmici. W DEAD SPACE lepiej wyglądali.
    • avatar
     pawlito011
     1
     Szybka akcja, ciezki klimat i zagadki logiczne rodem z portala, tego oczekuje od prey, bo to bylo w poprzednim i dzialalo.