• benchmark.pl
 • Gry
 • Project Awakening w pierwszym od lat wideo, szkoda tylko, że niewiele pokazującym
Gry

Project Awakening w pierwszym od lat wideo, szkoda tylko, że niewiele pokazującym

przeczytasz w 1 min.

Z pewnością niektórzy zapomnieli już o Project Awakening, a pewnie jakaś część myślała, że gra została anulowana. Cygames zaskoczyło graczy nowym materiałem wideo, który pojawił się po kilku latach przerwy od ogłoszenia gry.

W sieci pojawił się materiał wideo z Project Awakening, gry, nad którą od wielu lat pracuje studio Cygames. W 2018 roku mogliśmy obejrzeć ciekawy zwiastun produkcji, a twórcy zapowiadali, że tytuł zaoferuje inne, świeże podejście do gatunku fantasy RPG. Po tym czasie nie pojawiały się już właściwie żadne informacje. 

Projekt, o którym niektórzy zapomnieli

Project Awakening to RPG akcji, oferujące otwarty świat w realiach fantasy. Proces produkcyjny jest bardzo długi, na tyle, że wielu graczy spisało projekt na straty. Jednak tłumaczyć to można tym, że Cyllista Game Engine jest autorską technologią twórców i stąd samo jej dopracowanie zajmuje mnóstwo czasu. W nowym materiale wideo twórcy skupiają się właśnie na możliwościach silnika, na którym powstaje gra.

Filmik z gry został pokazany podczas streamu Cygames Tech Conference. Wideo ukazuje między innymi system generacji terenu i roślinności. Całość wygląda całkiem nieźle, jednak pytanie, czy spełni to wymagania oczekujących graczy, gdyż materiał jest dosyć skromny.

Niestety, nadal nie jest znana data premiery i pewnie trzeba będzie na nią jeszcze trochę poczekać.

Źródło: youtube.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  felix8024
  0
  kto wymyślił tą fizykę roślin, że każda buja się w innym kierunku. Jakoś w naturze, rośliny albo się nie ruszają, albo raczej ruszają się w tym samym kierunku. A już w lasach to w ogóle bardzo rzadko i słabo wieje i tak to się bujają ale czubki drzew.
  • avatar
   Altru
   0
   Czyli tak naprawdę mają tylko edytor i może zamysł na grę, tyle, jak dla mnie nie ma co się obecnie ekscytować, bo może za te 3-5 lat pokarzą jakąś betę.