Internet

Promocja na internet od Netii. Najtańszy wariant za cztery dyszki

przeczytasz w 1 min.

Netia prezentuje promocję na internet opracowaną głównie z myślą o uczniach i studentach (ale dostępną dla wszystkich). Miesięczne opłaty zaczynają się w tym przypadku od 40 złotych.

Ofertę charakteryzuje stosunkowo krótki okres zobowiązania (umowa na dziewięć miesięcy) i znośne opłaty abonamentowe (od 40 zł miesięcznie za internet o prędkości do 150 Mb/s – oczywiście z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody na marketing).

Promocja na internet od Netii. Ceny taryf

Ceny internetu Netia

W cenie od 55 zł miesięcznie Netia dorzuca do internetu dostęp do serwisu Disney+.

Pierwszy miesiąc klienci otrzymują gratis, niezależnie od dobranej opcji. Natomiast po dziewięciu miesiącach umowa na internet lub internet z Disney+ przechodzi na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, a abonament wzrasta wzrasta o 10 zł. Z promocji można skorzystać do 31 października.

Taryfy mobilne z 5G

Użytkownicy przewodowego internetu od Netii mogą dokupić usługi mobilne od operatora sieci Plus. Prędkość internetu w tym przypadku sięga do 1 Gb/s.

Dostępne są cztery taryfy mobilne. Za przeniesienie numeru z innej sieci klient otrzyma trzy miesiące bez opłat. W wyższych planach taryfowych pakiet danych w okresie zobowiązania jest aktualnie podwajany. Na przykład w taryfie Super (5G) za 30 zł miesięcznie chętni otrzymują 60 GB danych.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  2
  Nie wiem jak dziś, ale kiedyś netia to był nie mniejszy syf od telekomuny. Zatem, jeśli mają dalej taką samą obsługę klienta i serwis to radzę wziąć mobilniaka sprawdzonego i bezproblemowego.
  • avatar
   fonzie
   -1
   "Na przykład w taryfie Super (5G) za 30 zł miesięcznie chętni otrzymują 60 GB danych."
   Tymczasem ja w Play bez abonamentu za 49zł mam prawie 400GB.

   Żeby taka oferta byłą opłacalna to musieli by za te max 40-50zł dać internet bez żadnych lejków i z w miarę rozsądnymi prędkościami...
   • avatar
    pawluto
    -1
    Nju mobile ma to samo jak nie lepiej bo 200 mb za 39 zł...