Smartfony

Prototyp OnePlus 5 z podwójną kamerą uchwycony na zdjęciu

przeczytasz w 1 min.

Stylistyka nie będzie odbiegała od poprzednika, ale na tylnym panelu OnePlus 5 dostrzec można znaczącą nowość.

Premiera nowego smartfona OnePlus zbliża się coraz większymi krokami. Wyraźnie potwierdza to wzrastająca liczba doniesień na jego temat, koncentrujących się nie tylko na specyfikacji, ale i wyglądzie urządzenia.

Na ten moment pewne jest tylko tyle, iż producent zdecyduje się na nazwę OnePlus 5. Dość głośno spekulowano, iż jedna z większych zmian względem poprzednika dotyczyć będzie aspektu fotograficznego. Potwierdza to zdjęcie, jakie trafiło teraz do sieci.

Zobaczyć możemy na nim rzekomo prototyp smartfona OnePlus 5, a konkretnie jego tył. Wygląda bardzo podobnie do tego, co oglądać możemy w zeszłorocznym modelu, z wyjątkiem obecności podwójnej kamery.

OnePlus 5

Niestety brakuje bliższych informacji na temat zastosowanych matryc. Mniej wątpliwości budzi procesor - niemal na 100% wykorzystany zostanie tutaj Qualcomm Snapdragon 835 mający do pomocy 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Przecieki zgodne są co do tego, że ekran będzie cechował się przekątną 5,5 cala, ale jednocześnie pozostają w sprzeczności co do rozdzielczości - Full HD lub QHD.

Oficjalna premiera smartfona planowana jest na lato - tak mówi producent. Spekuluje się, iż będzie to końcówka czerwca lub początek lipca.

Źródło: androidauthority

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  Jeśli dadzą FHD to pozamiatają + dobra cena
  • avatar
   maciuch2
   -1
   Ściema, toż to OP3 po lekkim fotoszopie.
   • avatar
    Pogromca blacharni Pro
    -3
    hm
    • avatar
     Marucins
     0
     Toż już sprzedawaliście OnePlus 5 w poprzednich wpisach :)