Gry

Przyszłość Lords of the Fallen 2 nie jawi się najlepiej

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie CI Games nie porzuca projektu, ale do ukończenia gry potrzebować będzie pomocy zewnętrznego partnera.

CI Games nie ma się ostatnio najlepiej. Przyjęcie Sniper: Ghost Warrior 3 było na tyle chłodne, że producent postanowił zweryfikować swoją politykę i ograniczyć wydatki. Co z Lords of the Fallen 2?

Przypomnijmy, iż polski producent zdecydował się zrezygnować z gier AAA i postawić na mniejsze projekty. Nic dziwnego, że pojawiły się w związku z tym pytania dotyczące zapowiedzianego już jakiś czas temu Lords of the Fallen 2.

Czekający na premierę ucieszą się, iż projekt nie został porzucony. Dowiadujemy się jednak, że aby prace doczekały się szczęśliwej realizacji potrzebna będzie pomoc zewnętrznego studia.

„Włożyliśmy już wiele pracy w Lords of the Fallen 2, wiele elementów gry zostało ukończonych. Trzeba poszukać dodatkowego zespołu, z którym wspólnie będziemy mieli możliwość ukończenia gry. Kiedy już znajdziemy, będziemy wiedzieli co robić.”

Nie jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ przy pierwszej odsłonie serii pomagało Deck13. Marek Tymiński, prezes CI Games, sugeruje jednak, iż Lords of the Fallen 2 nie zadebiutuje w najbliższej przyszłości, być może dopiero pod koniec 2019 roku. Zwolniony ostatnio ze studia Tomasz Gop wydaje się bardziej pesymistyczny, jego zdaniem gra jest wciąż na etapie wstępnych konceptów.

Pozostaje zatem czekać na rozwój wydarzeń. Lords of the Fallen 2  zapowiedziano z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rafal12322
  5
  Ta sytuacja pokazuje jedno, że najwięcej pracy przy jedynce odwaliło niemieckie Deck13. Gdyby nie oni ta gra nigdy by nie powstała. Ta ekipa ma świetne pomysły i wiedzą co robią. Pokazali to przy The Surge. ;) Teraz jeszcze bez Gopa w ekipie ta gra o ile wyjdzie na pewno nie będzie tym czym miała być w pierwotnych założeniach...
  • avatar
   PayStation4PowerOF18fps
   4
   Pierwsza część była naprawdę zacna. Szkoda że sami nic nie potrafią dokończyć tylko czekają na pomoc. Co to za studio ? Zamiast się rozwijać stoją w miejscu i robią indyki....