Gry komputerowe

Przyszłość SUPERHOT - wersja VR i darmowe aktualizacje

przeczytasz w 1 min.

Podobnie jak inni twórcy, tak i ekipa odpowiedzialna za ten tytuł ogłosiła, że na wydaniu „podstawki” się nie skończy.

SUPERHOT VR

SUPERHOT to jedno z największych zaskoczeń mijającego miesiąca. Polacy po raz kolejny udowodnili, że potrafią robić ciekawe, oryginalne gry, które po premierze okazują się jeszcze lepsze niż wynikałoby to z zapowiedzi. Podobnie jak inni twórcy, tak i ekipa odpowiedzialna za ten tytuł ogłosiła, że na wydaniu „podstawki” się nie skończy.

Z najnowszych doniesień wynika, że już teraz trwają prace nad specjalną wersją gry SUPERHOT, dostosowaną do gogli rzeczywistości wirtualnej (VR). Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów, a twórcy ograniczyli się do zapowiedzi: „SUPERHOT w VR to będzie świetna zabawa”.

Gra SUPERHOT spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem – o czym świadczą: średnia 84 proc. od recenzentów, 78 proc. od graczy oraz 89 proc. pozytywnych opinii na Steamie. Najczęściej pojawiającym się minusem jest jednak zbyt wysoka cena (23 euro) jak na około dwugodzinną kampanię.

Okazuje się jednak, że gra SUPERHOT będzie w nadchodzących miesiącach na bieżąco aktualizowana. Świat strzelaniny będzie zawierał coraz więcej treści – i, co ważne, wszystkie nowości będą udostępniane za darmo.

Przy okazji twórcy zapewnili, że prace nad wersją przeznaczoną na konsolę Xbox One trwają, ale nadal nie są w stanie podać konkretnej daty premiery. 

Źródło: VG247, Metacritic, Steam

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  12
  Darmowe aktualizacje - znajcie łaskę pana albowiem mógł zabić lol
  • avatar
   tymczas_dla_TSa
   5
   Gierka w którą "grałem" około 7 minut i wywaliłem z hukiem.
   • avatar
    Konto usunięte
    5
    Kiedyś takie gry City Interactive sprzedawało za 19.90 zł a tu twórcy żądają aż 23 ojro za grę bez fabuły gdzie strzela się do brył, które poruszają się tylko wtedy kiedy my się ruszamy.
    Najgorsze jest to że ten kto kupił myślał że grał w pełnoprawną wersję a twórcy będą dodawać nowe elementy rozbudowujące grę. Przecież po premierze to się powinno wydawać tylko patche usuwające błędy i optymalizujące engine.
    To jest gra typu zagrać raz i wyrzucić z dysku.
    • avatar
     endrju_82
     1
     Gra jest rewelacyjna. Fakt, przyznaję mogła być dłuższa (jeśli chodzi o normalny tryb gry). Nie mniej, dodatkowe tryby gry bardzo wydłużają zabawę.. (Jak tryb katana-only).

     Oj ludzie, czy wy tylko patrzycie na grafikę ??? Nie ma fotoultrasuperduper pięknych tekstur to już gra do kitu?? Żal...