Gry

Doczekaliśmy się - Quantum Break świętuje premierę

przeczytasz w 1 min.

Quantum Break wylądowało w sprzedaży. Wygląda na to, że Remedy Entertainment wykonało kawał solidnej roboty.

Quantum Break

Wedle pierwszych zapowiedzi Quantum Break debiutować miało razem z konsolą Xbox One. Twórcy musieli jednak kilka razy zmieniać plany, w związku z czym na premierę nieco sobie poczekaliśmy. Dziś wreszcie mówić można oddaniu Quantum Break w ręce graczy.

I jedną z najważniejszych informacji jest bez wątpienia fakt, iż gra debiutuje nie tylko na Xbox One, ale także na komputerach z systemem Windows 10. Początkowo się na to nie zanosiło, ale zmiana polityki Microsoftu zaowocowała szerszą dostępnością omawianego tytułu. Podobnie będzie zresztą w przyszłości z kilkoma innymi produkcjami.

Wracając natomiast do Quantum Break, zapewne doskonale wiecie już, jakiej rozgrywki się spodziewać. Remedy Entertainment przygotowało grę akcji osadzoną w klimatach science-fiction. Wcielając się w Jacka Joyce’a trzeba ocalić świat przed katastrofą. Z pozoru mało oryginalnie, ale fabuła jest tutaj naprawdę głęboka, a zdolność manipulowania czasem nadaje rozgrywce bardzo atrakcyjnych kształtów.

„W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu musisz zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielasz się w Jacka Joyce’a, a Twoim zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu. Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce.”


Czy po Quantum Break warto w ogóle sięgnąć? Nie ma większych wątpliwości co do tego, że tak. Sugerowały to już pierwsze recenzje gry, dziś opublikowaliśmy także naszą, gdzie dowiedzieć możecie się o Quantum Break zdecydowanie więcej.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  8
  "gry na PC są tanie" Quantum Break na PC 239zł
  • avatar
   brigthmight
   2
   "Czy po Quantum Break warto w ogóle sięgnąć?" - jesli ktos gustuje w grach akcji moze i warto. Natomiast jesli o recenzje chodzi to byly rowniez negatywne, moze warto sie zapoznac rowniez z nimi. Jedno w m$ dobrze wymyslili, jesli dalej beda sprzedawac nowe tytuly z konsol na PC w tym samym czasie to liczba potencjalnych klientow jest duzo wieksza.
   • avatar
    Kynareth
    2
    Fajnie, że wyszedł. Szkoda tylko, że nie jest tańszy. Przeczuwam, że gra będzie dobrze działać na pecetach.
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Jak pół darmo :D
     • avatar
      Subvoice
      0
      Niestety nie tylko SLI i CrossFire...