Gry

Doczekaliśmy się - Quantum Break świętuje premierę

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Quantum Break wylądowało w sprzedaży. Wygląda na to, że Remedy Entertainment wykonało kawał solidnej roboty.

Quantum Break

Wedle pierwszych zapowiedzi Quantum Break debiutować miało razem z konsolą Xbox One. Twórcy musieli jednak kilka razy zmieniać plany, w związku z czym na premierę nieco sobie poczekaliśmy. Dziś wreszcie mówić można oddaniu Quantum Break w ręce graczy.

I jedną z najważniejszych informacji jest bez wątpienia fakt, iż gra debiutuje nie tylko na Xbox One, ale także na komputerach z systemem Windows 10. Początkowo się na to nie zanosiło, ale zmiana polityki Microsoftu zaowocowała szerszą dostępnością omawianego tytułu. Podobnie będzie zresztą w przyszłości z kilkoma innymi produkcjami.

Wracając natomiast do Quantum Break, zapewne doskonale wiecie już, jakiej rozgrywki się spodziewać. Remedy Entertainment przygotowało grę akcji osadzoną w klimatach science-fiction. Wcielając się w Jacka Joyce’a trzeba ocalić świat przed katastrofą. Z pozoru mało oryginalnie, ale fabuła jest tutaj naprawdę głęboka, a zdolność manipulowania czasem nadaje rozgrywce bardzo atrakcyjnych kształtów.

„W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu musisz zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielasz się w Jacka Joyce’a, a Twoim zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu. Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce.”


Czy po Quantum Break warto w ogóle sięgnąć? Nie ma większych wątpliwości co do tego, że tak. Sugerowały to już pierwsze recenzje gry, dziś opublikowaliśmy także naszą, gdzie dowiedzieć możecie się o Quantum Break zdecydowanie więcej.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  8
  "gry na PC są tanie" Quantum Break na PC 239zł
 • avatar
  brigthmight
  2
  "Czy po Quantum Break warto w ogóle sięgnąć?" - jesli ktos gustuje w grach akcji moze i warto. Natomiast jesli o recenzje chodzi to byly rowniez negatywne, moze warto sie zapoznac rowniez z nimi. Jedno w m$ dobrze wymyslili, jesli dalej beda sprzedawac nowe tytuly z konsol na PC w tym samym czasie to liczba potencjalnych klientow jest duzo wieksza.
 • avatar
  Kynareth
  2
  Fajnie, że wyszedł. Szkoda tylko, że nie jest tańszy. Przeczuwam, że gra będzie dobrze działać na pecetach.
 • avatar
  Konto usunięte
  -4
  Jak pół darmo :D
 • avatar
  Subvoice
  0
  Niestety nie tylko SLI i CrossFire...