Gry Xbox One

Quantum Break - premiera jednej z najciekawszych gier na Xbox One zagrożona?

przeczytasz w 1 min.

Zamknięcie Xbox Entertainment Studios wywołało niepokój wśród graczy wyczekujących premiery tego tytułu.

Quantum Break gra

Microsoft wywołał ostatnio sporo szumu informując o dużych zmianach i zwolnieniach w swoich szeregach. Z pewnych powodów zaczęto podejrzewać, iż mogą one wpłynąć na prace nad bardzo ciekawie zapowiadającym się Quantum Break, ale na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca.

W ciągu roku Microsoft zwolni 18 000 osób i nieco przebuduje swoje wewnętrzne struktury. Zamknięty zostanie między innymi dział Xbox Entertainment Studios, który powstał po to, by tworzyć głównie seriale i programy na wzór tych telewizyjnych. Idea ta nie okazała się jednak szczególnie interesująca i producent musiał się wycofać. Z tego powodu pojawiły się obawy o Quantum Break. Dlaczego?

Gra ma być bowiem zintegrowana z serialem. Po przejściu fragmentu Quantum Break można będzie obejrzeć odcinek serialu i tym samym w pełni poznać opowiadaną tutaj historię. Właśnie z tego powodu zamknięcie Xbox Entertainment Studios wywołało niepokój wśród graczy wyczekujących premiery tego tytułu, ale nie ma się czym martwić. Rozpoczęte projekty mają zostać dokończone zgodnie z planem.

"Wiadomości o Xbox Entertainment Studios nie wpłynęły na postępy w pracach i jesteśmy podekscytowani, ponieważ ujawnimy więcej szczegółów na temat Quantum Break podczas Gamescom w sierpniu."

Cieszą zatem nie tylko zapowiedzi dotyczące premiery gry (ta planowana jest na przyszły rok), ale również obietnica opublikowania nowych informacji podczas targów Gamescom. Dość dawno o produkcji Remedy Entertainment nie słyszeliśmy i dobrze, że wkrótce się to zmieni.


Źródło: technobuffalo, edge-online

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kieresz
  14
  tytul jak zwykle onet style...amatorzy....
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Szykuje się coś ciekawego..
   • avatar
    NewUnnamedUser
    -1
    Jak ktoś lub Simsy, to na Origin są za darmo do wzięcia The Sims 2. Origin/ Wykorzystaj kod produktu... : I-LOVE-THE-SIMS
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "Wiadomości o Xbox Entertainment Studios nie wpłynęły nasze postępy i jesteśmy podekscytowani, ponieważ ujawnimy więcej szczegółów na temat Quantum Break podczas Gamescom w sierpniu." Między "wpłynęły" a "nasze" powinno być "na".
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Huh pierwsze słyszę
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Oj kiedys juz widzialem tego trailera zreszta Remedy i pan od Maxa Payna jak ktos pamieta jego twarz z pierwszej czesci, mam nadzieje ze sie pojawi bo podobaja mi sie takie klimaty. pozdro