Gry

Rainbow Six Siege ma być rozwijane jeszcze kilka lat

przeczytasz w 1 min.

Twórcy mają plany, wedle których Rainbow Six Siege rozrosnąć ma się do około 100 Operatorów.

Sięgnęliście po Rainbow Six Siege? Wygląda na to, że dobrze zainwestowaliście swoje pieniądze, ponieważ twórcy zapowiadają wsparcie gry przez kolejne lata.

Wprawdzie deklaracje tego typu pojawiały się już jakiś czas temu, ale teraz wiemy nieco więcej. Wszystko dzięki temu, co w ostatnim wywiadzie zdradził Alexandre Remy ze studia Ubisoft. Dowiedzieliśmy się, że twórcy celują w rozwinięcie gry do około 100 Operatorów.

„Mierzymy w rozwój gry do 100 Operatorów. Pozwolę ci wykonać tę prostą matematykę i sprawdzić, ile może zająć to lat.”

Co zatem wychodzi ze wspomnianej prostej matematyki? Jeśli tempo dodawania kolejnych Operatorów nie zostanie zwiększone, dobicie do setki zająć może około 7-8 lat. Brzmi dobrze. Tym bardziej, jeśli dodatkowo w grze pojawiać będą się też inne elementy.

Warto w tym momencie przypomnieć, że kilka dni temu w grze pojawiło się dwóch Operatorów z SDU oraz jeden z polskiego GROMu.

Źródło: gamespot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kory2
  0
  Efekty już poszły przez sztuczną optymalizacje. Gra dalej ma problemy z wywalaniem. Gra nie ma solidnej podstawy do rozwijania jej kilka lat. Niby gadaja ,że poprawią grafikę a lustra normalnego nawet brak w grze.
  • avatar
   djgromo
   0
   Gram od premiery i gra jest w takim stanie, że wolałbym jakby ją napisali od nowa, nazwali Siege 2 czy jakoś tak i pozwolili na import odblokowanych rzeczy z pierwszej części. Kupiłbym takie coś zamiast patrzeć jak się miotają z rozwijaniem obecnej gry.
   • avatar
    Dudzio993
    0
    Gram od premiery i gra idzie w dobrym kierunku. Po ostatnim patchu zmienili bardzo dużo i chyba wyeliminowali problem z lobby (dołączanie do niektórych graczy musiało się zacząć od resetu UPLAY).