Smartfony

Ranking smartfonów bogatszy o 4 kolejne modele - LG G Flex 2 i Galaxy S6 Edge nowymi liderami

przeczytasz w 1 min.

Jeśli od dłuższego czasu nie zaglądaliście do naszego Rankingu smartfonów to warto te zaległości nadrobić.

LG G Flex 2 Ranking smartfonów

Jeśli od dłuższego czasu nie zaglądaliście do naszego Rankingu telefonów to warto te zaległości nadrobić. Po ostatniej aktualizacji sporo się w nim bowiem zmieniło.

Systematycznie rozwijające się zestawienie wzbogaciliśmy teraz o aż 4 modele. Wszystkie z nich to propozycje bardzo interesujące, bo inaczej określić LG G Flex 2, Galaxy S6 Edge, Nexus 6 czy nawet Jiayu S3 po prostu nie wypada, a to właśnie one dołączyły do Rankingu.

W nim błyskawicznie sprawdzić możecie nie tylko specyfikacje smartfonów, ale także ważny dla wielu osób czas pracy na baterii czy wyniki wydajności. A jeśli już o ostatniej kwestii mowa to możemy zdradzić, że wymienione wyżej urządzenia wypadają pod tym względem świetnie - LG G Flex 2 okazał się bezkonkurencyjny w 3DMark Unlimited, a Galaxy S6 Edge w SunSpider.

Szczegółów szukajcie jednak w Rankingu. Pamiętajcie też, że możecie w nim porównać smartfony i tym samym komfortowo przeglądać różnice między nimi. Przykładowy pojedynek tworzyć może chociażby dwójka nowych propozycji - LG G Flex 2 vs Galaxy S6 Edge.

Źródło: inf. własna

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tabalan
  2
  Hmm, Samsung Alpha z przeciętnym czasem pracy na baterii bije w tej kwestii Sony Xperia Z3 Compact (bardzo dobry czas pracy na baterii)? Serio?
  • avatar
   cyferluu
   0
   zapraszacie to wchodzę do tego rankingu i nie widzę tych prawie 70tysiecy w antutu. dlaczego?
   • avatar
    InFlamedOne
    -1
    Galaxy S6 został zdowngradeowany względem S5 i jest na pierwszym miejscu? raczycie żartować.
    • avatar
     chudy131080
     -2
     Mam się śmiać?G Flex2 w AnTuTu 30.700pkt?Mój osiąga prawie 55 koła.
     • avatar
      cyferluu
      0
      No i wszystko jasne winna wersja antutu :) Ja patrzyłem na stronę główna i tam jest antutu4, może w przyszłości pojawi sie zakładka antutu5 obok zakładki antutu4 :) to tylko benchmark, ale te cyferki mimo wszystko ciekawią.