Audio

Słuchawki Razer Adaro dla entuzjastów

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Seria powstała w myśl zasady "dla każdego coś miłego".

Razer Adaro słuchawki

Firma Razer zaprezentowała cztery nowe produkty, które zasilą przeznaczoną dla entuzjastów linię słuchawek Adaro. Producent przygotował „dla każdego coś miłego” – potencjalni nabywcy mogą więc wybierać spośród słuchawek dousznych, wokółusznych, Bluetooth oraz tych stworzonych z myślą o DJ-ach.

Razer Adaro Stereo Analog to wokółuszne słuchawki, które zostały wyposażone w 40-milimetrowe głośniki neodymowe. Jedną z ich najważniejszych cech charakterystycznych ma być lekka i kompaktowa, a także w pełni regulowalna konstrukcja z wykończeniem z syntetycznej skóry. Za model ten przyjdzie nam zapłacić 99,99 euro.

Douszne słuchawki Razer Adaro In-Ear Analog cechują się konstrukcją wykonaną z lotniczego aluminium. Odpowiednia jakość dźwięku gwarantowana ma być przez 10-milimetrowe głośniki neodymowe. W zestawie znajdziemy wymienne końcówki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie słuchawek do własnych preferencji. Miłym dodatkiem jest także płaski, nieplączący się przewód. Sugerowana cena detaliczna wynosi 79,99 euro.

Razer Adaro In-Ear słuchawki wygląd

W skład serii Razer Adaro wejdą także bezprzewodowe słuchawki wykorzystujące technologię Bluetooth 4.0. Jeden zestaw baterii gwarantować ma nawet do 20 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy. O jakość dźwięku też powinniśmy być spokojni, jako że producent zamontował tutaj 40-milimetrowe głośniki. Za Razer Adaro Wireless Bluetooth twórcy życzą sobie 149,99 euro.

Razer Adaro Wireless słuchawki wygląd

Najbardziej zaawansowana propozycja w serii Adaro to słuchawki DJ Analog, które zostały stworzone z myślą o producentach muzycznych, artystach i największych entuzjastach. Dynamiczne, 50-milimetrowe głośniki gwarantować mają dobrą jakość dźwięku, regulowana i składana konstrukcja – ergonomię, a wykończenie z pluszu i syntetycznej skóry – wygodę użytkowania oraz stylowy wygląd. W zestawie znajduje się też adapter .25”. Sugerowana cena detaliczna to 199,99 euro.

Razer Adaro DJ słuchawki wygląd

"W ostatnich latach myślą, która przyświecała nam podczas projektowania systemów audio, było tworzenie produktów spełniających wymagania najbardziej wymagających graczy z profesjonalnej sceny e-sportowej. Naturalnie, w czasie tego wymagającego procesu, posiedliśmy olbrzymią wiedzę o słuchawkach dedykowanych muzyce i domowej rozrywce, co ucieszyło członków naszej społeczności" - komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. "Już od jakiegoś czasu spotykamy się z gorącymi prośbami o stworzenie słuchawek zaprojektowanych z myślą o innych zainteresowaniach naszych fanów. I taka właśnie jest seria Adaro, która spełni oczekiwania użytkowników na treningach, w domowym zaciszu czy podczas tworzenia muzyki".

Razer Adaro DJ

Wszystkie modele słuchawek Razer Adaro pojawią się na rynku przed końcem lutego bieżącego roku.

Źródło: Razer

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  razer nie ma pojęcia o dźwięku więc to tylko wyciągacz kasy
  22
 • avatar
  xFruciuux
  Z tymi cenami to chyba żart ?
  20
 • avatar
  Konto usunięte
  Szajs xD
  14
 • avatar
  RafiXll
  Razer - szajs dla graczy nowy model który da wam prawdziwe odczucie głuchego ) Pozbawi was części słyszalnego pasma po czym nic nie będzię już takie samo. A koledzy będą wam zazdrościć... albo raczej z was się śmiać, że jesteście głusi jak babcia w kościele...
  13
 • avatar
  Konto usunięte
  Niech się zajmą tym co robią najlepiej czyli myszki i klawiatury dla graczy a nie biorą się za słuchawki.Mam/posiadałem razer moray,electra i ferox.Mogę śmiało powiedzieć że moray i electry grają jak...Szkoda gadać
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Hehe artykuł sponsorowany? Bo chyba nie powiecie mi, że ktoś z redakcji na serio myśli, że 40mm głośniki muszą dawać dobry dźwięk i ogólnie, ze te słuchawki są takie cudowne. Ale rozumiem, redakcja musi z czegoś żyć.

  Ciekawią mnie ten najdroższe modele. Razer nie ma pojęcia o dźwięku, a te słuchawki kieruje do producentów muzycznych i entuzjastów? Ciekawe :)
  4
 • avatar
  Sexpearr
  Ah Razer i jego niesamowicie napompowane marketingiem produkty. O czekajcie, zapomniałem dodać że poza marketingiem nie mają nic. Razer jedyne co robi w miare dobrze to podkładki pod myszki :)
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  ja mam denonki za 4k
  1
 • avatar
  michal0120
  myszki robią dobre
  -2
 • avatar
  Łukasz9365
  Razer FTW
  -5
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak zwykle Razer pokazał to co potrafi najlepiej, czyli jak wysoko się ceni. Nie mam nic do zarzucenia Razerowi jeśli chodzi pady czy klawiatury, ale jeśli chodzi dział audio to lekka przesada, tutaj nie powinien kłaść łapek. Model słuchawek niby dla DJów do złudzenia przypomina Sony MDR-V55, o ile to nie jest dokładnie ten sam model pod marką Razera. Osobiście wybieram Sony bo są 3 razy tańsze :D Pozdrawiam
 • avatar
  falsemall
  Ja czekam na testy bo czy komuś się to podoba czy nie jestem nimi zaciekawiony (i chcę się przekonać, czy to tylko marketing czy może będą miały wysoką jakość dźwięku - sam design moim zdaniem jest raczej w porządku - oczywiście wolę minimalistyczny jak np. beats solo, ale te słuchawki prócz dużej głośności i mocnych (co nie znaczy, żę dobrych) basów nic nie oferują).