Sprzęt do gier

Razer Naga Hex Wraith Red: edycja specjalna myszki - 6 przycisków dla kciuka

przeczytasz w 1 min.

Dla fanów gry Diablo III

Firma Razer zaprezentowała specjalną edycję swojej myszki Naga Hex – Wraith Red, która stworzona została z myślą o fanach gry Diablo III.

Wraith Red to specjalna edycja myszy Razer Naga Hex, nie ingerująca jednak w specyfikację techniczna urządzenia. Na czym więc polega różnica? Otóż zielona obudowa i podświetlenie o takim samym kolorze znane z podstawowej wersji myszy, ustępują tutaj mocnej czerwieni.

Razer Naga Hex Wraith Red mysz bok przyciski podświetlenie czerwony

Ponownie więc mamy do czynienia z przeznaczoną głównie dla fanów hack'n'slah, MMO i action-RPG myszą, cechującą się obecnością sześciu programowalnych przycisków funkcyjnych umiejscowionych z boku urządzenia – w miejscu, w którym preważnie znajduje się kciuk użytkownika.

Warto wspomnieć o możliwej do osiągnięcia prędkości 250 kliknięć na minutę oraz konstrukcji, wytrzymującej co najmniej 10 milionów kliknięć.

Razer Naga Hex Wraith Red rolka podświetlenie czerwone mysz przód front

Światowa premiera myszki Razer Naga Hex Wraith Red planowana jest już na końcówkę tegorocznej wiosny. Sugerowana cena detaliczna wynosi natomiast 79,99 dolarów.
 

Więcej o myszkach:

Źródło: Engadget

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Trantigne
  3
  250 kliknięć na minutę ~ 4,16 kliknięcia na sekundę... pozdro.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   pokerface :E
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Na poważnie to Koreańczycy bindują sobie skróty na klawiaturze a nie myszce. Powód jest prosty. Mysz trzymasz tak naprawdę w dwóch palcach: małym i kciuku. Jeżeli przesuniesz kciuk by wcisnąć przycisk to tracisz kontrolę nad myszą i tym samym szybkość i precyzję. Dlatego większość graczy z dobrych lig np starcrafta używa myszy bez bocznych przycisków.
    • avatar
     badbwoy
     1
     "Warto wspomnieć o możliwej do osiągnięcia prędkości 250 kliknięć na minutę"
     Przpomina mi sie teraz czas z lat 80tych kiedy to królowaly salony gier i rządzili goście którzy własnie tak potwornie szybko potrafili walic z kosmiczną szybkoscią w 2 3 przyciski żeby miec niepobity przez nikogo zapis na 1 miejscu.
     Ta myszka to chyba jest dedykowana dla Koreanczykow którzy wlasnie tak szybko "cykaja" :D
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      I teraz zastanawiam się czy wersja 6-przyciskowa jest lepsza od Nago 17-przyciskowej... Doradzi ktoś?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Mysz do MMO z wieloma przyciskami się wybitnie przydaje. Do RTSów mniej, nie jest bezużyteczna - tylko musi być bardzo wygodna. Oczywiście nie mam na myśli tej myszki z elo-podświetleniem i niewygodnymi (jak dla mojej dłoni) przyciskami na kciuk, która jak widać z wyglądu - jest do szpanowania przed podobnymi rówieśnikami (MOIM zdaniem).
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        Myszka posiada badziewny sensor philipsa, montowany w myszkach philipsa za 100zł.....
        • avatar
         Dudi4Fr
         -3
         Według mnie układ przycisków pod kciukiem jest bardzo nie praktyczny ponieważ z tego co widzę żeby wcisnąć tą 5 trzeba będzie opuścić dłoń co zpowoduje że nie będziemy mieć palca n'a spuscie czyli lpm...
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Sam mam zwykłego Razera Naga i te dodatkowe klawisze przydają się, nawet w FPS. Przydają się, gdy pod cyfry masz przypisane bindy i aliasy. Chociaż zastanawiałbym bym się na jej zakupem, nie wydaję mi się, żeby taki dodatek był wart ponad 300zł.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Szkoda by mi było tyle kasy na myszkę. Mam logitech'a M90 i jakoś żyje ;d
           • avatar
            TomPo75
            0
            A ja tam wole moje klawisze pod spacją i 2 na boku myszki, bo jednoczesne manewrowanie myszą i zmiana położenia kciuka to kiepski pomysł jak dla mnie.