Nowa wersja myszki Razer Orochi 2013 Edition dla mobilnych graczy

przeczytasz w 1 min.

Nowy czujnik 4G 6400 dpi

Razer Orochi myszka nowa wersja

W ofercie firmy Razer pojawiła się nowa wersja myszki dla mobilnych graczy - Razer Orochi 2013 Edition.

Odświeżona Razer Orochi wyposażona została w bardzo precyzyjny sensor laserowy - 4G 6400 dpi. Dzięki temu oraz kilku innym usprawnieniom najnowsza odsłona popularnego modelu ma stać się jeszcze potężniejszym narzędziem w rękach mobilnych graczy.

Myszka może być używana zarówno poprzez odłączany przewód, jak i bezprzewodową komunikację opartą o łączność Bluetooth 3.0. Niezależnie od sposobu połączenia z komputerem, myszka zachowywać ma tę samą wysoką precyzję.

Za zasilenie odpowiadają dwie baterie AA, które dzięki optymalizacji pozwolić mają na intensywną grę aż do 30 godzin, lub standardową pracę przez aż 3 miesiące.

„Zależy nam, żeby entuzjaści Razera mogli cieszyć się grą na najwyższym poziomie nawet poza domem. Wytwórcy sprzętu, w tym Razer, produkują już zaawansowane laptopy do grania, także stworzenie hi-endowej myszki do mobilnego grania jest naturalnym krokiem. Jesteśmy przekonani, że połączenie ekstremalnej wydajności i niewielkiej wagi naszego laptopa Razer Blade i nowej Razer Orochi to rozpoczęcie nowej ery w graniu mobilnym.” – Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA

Razer Orochi myszka nowa wersja front

Najważniejsze cechy myszki:

 • sensor laserowy 4G 6400 dpi
 • łączność Bluetooth 3.0
 • integracja z Razer Synapse 2.0
 • dopasowana zarówno do prawej i lewej dłoni
 • zasilanie: 2 baterie AA
 • 30 godzin nieprzerwanej pracy bez ładowania
 • przełącznik on/off
 • rolka podświetlana LED
 • wskaźnik niskiego naładowania baterii

Myszka jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 69,99 dolarów.

Źródło: razerzone, maximumpc, inf. prasowa

Strefa Windows 8

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  akodo_ryu
  -3
  Aż 3 miesiące pracy na baterii myszy bezprzewodowej. Wow, wynik, którego nie powstydził by się Mediatech i inni podobnej klasy producenci... Jak będę chciał grać, to i tak tylko i wyłącznie na kablu, jak nie będę, to chcę mieć należytą żywotność urządzenia - kupiłem sobie jakiś czas temu bezprzewodowy zestaw M/K od Logitecha - nominalna żywotność myszy, 15 miesięcy, klawiatury, bodajże 24 miesiące. Opinie użytkowników zdają się takie wyniki z grubsza potwierdzać (mysz - 13 miesięcy). To jest żywotność, jakiej oczekuje po urządzeniu bezprzewodowym najwyższej klasy.
  • avatar
   iras584
   0
   Orochi, gdzie byłaś jak kupowałem inną myszkę do laptopa?! ;)
   Jak da się ładować akumulatorki AA przez ten podłączany przewód to już w ogóle wypas.