• benchmark.pl
 • Gry
 • Rebellion zachęca do Zombie Army Trilogy - zobacz jak wygląda wersja na PS4
Gry

Rebellion zachęca do Zombie Army Trilogy - zobacz jak wygląda wersja na PS4

przeczytasz w 1 min.

Mowa tutaj o zestawie, w składzie którego znajdą się dwie znane już części Sniper Elite: Nazi Zombie Army oraz trzecia, stanowiąca nowość.

Zombie Army Trilogy

W zeszłym miesiącu studio Rebellion zapowiedziało pakiet Zombie Army Trilogy. Jeśli zastanawialiście się czy po niego sięgnąć to producent postanowił was teraz do tego zachęcić.

Mowa tutaj o zestawie, w składzie którego znajdą się dwie znane już części Sniper Elite: Nazi Zombie Army oraz trzecia, stanowiąca nowość. Nie obędzie się rzecz jasna bez poprawionej oprawy graficznej, ale na tym nie kończą się elementy, którymi producent przyciągnąć chce graczy.

Opublikowany został właśnie ciekawy materiał wideo, poprzez który twórcy podają 7 powodów mających przekonać niezdecydowanych do sięgnięcia po Zombie Army Trilogy.

Co więcej, nieco wcześniej pojawiło się inne wideo, dzięki któremu zobaczyć możemy, jak prezentuje się wersja na konsole PlayStation 4. Czy grafika rzeczywiście została poprawiona?


 


Przypominamy, iż Zombie Army Trilogy trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera planowana jest na 6 marca.

Źródło: dsogaming, youtube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  hehe klimat fajny, oprawa znosna, ogolnie pograc mozna :)
  • avatar
   tobexor
   0
   jak można grać w fps'y na padzie od konsoli na 2 h celuje a i tak granie granie na konsoli w niektóre gry do beznadzieja
   • avatar
    DonHugo
    0
    Nawet tego przeczytać nie idzie,co napisałeś.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mam wszytskie noormalne Sniper Elite. Kupilem chyba Zombie Army 2 i ma masakryczna zasobozernosc (na Q6600 nie dalo sie grac) a do tego to nie pasuje do mechaniki Sniper Elite.