Gry

Red Dead Redemption: z gry do filmu

przeczytasz w 1 min.

Prawdziwa gratka dla miłośników dobrych westernów - zapowiadany od jakiegoś już czasu 30 minutowy film promujący grę Red Dead Redemption w końcu pojawił się w sieci.

Najnowsza produkcja Rockstar Games od paru tygodni okupuje pierwsze miejsca światowych list przebojów. Wedle najnowszych doniesień koncernu Take Two odpowiedzialnej za dystrybucje gry Red Dead Redemption  rozeszła się już w ponad 5 milionowym nakładzie i to przy olbrzymich kłopotach z jej dostępnością.

Pomimo tak dużej popularności Rockstar cały czas stara się jeszcze mocniej podkręcić atmosferę wokół tego tytułu. W sieci pojawił się właśnie zapowiadany od dłuższego czasu 30 minutowy film opowiadający historię bohatera gry – Johna Marstona. Ten niezwykły obraz bazujący całkowicie na silniku gry po raz pierwszy zaprezentowany został 29 maja na antenie amerykańskiej telewizji FOX. Co istotne za reżyserię filmu odpowiadał John Hillcoat, twórca takich filmów jak Droga czy Propozycja.

Wszystkich lubujących się w dobrych westernach zachęcamy do obejrzenia owego „krótkiego” filmu. Uprzedzamy jednak, że zawiera on sporo spoilerów. Jeśli więc ktoś z Was nie chce sobie psuć zabawy w Red Dead Redemption radzimy powstrzymać się z seansem przynajmniej do czasu dojścia w grze do etapu przenoszącego naszego bohatera do Meksyku.Sugerują tak nawet sami twórcy z ekipy Rockstar Games.

Źródło: VG247.com

 

 

Zobacz także:

 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bany_krk
  0
  posklejali tylko cut-scenki
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Mogliby film nakręcić :) dawno nie było dobrego westernu. Szkoda tylko, że Clint nie dałby rady zagrać... ale za to, jako reżyser byłby w sam raz. To mogłoby nawet przebić Unforgiven (IMO najlepszy, oprócz Rio Bravo i W samo południe, western)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A kiedy wyjdzie gra na podstawie Lemoniadowego Joe?