Gry

Red Faction: Armageddon - nowa galeria

przeczytasz w 1 min.

Marsjańscy obcy nie wydają się być zbyt przyjaźnie nastawieni do ludzi.

 Warto przeczytać:
 

Diablo III - galeria

Już wkrótce - za sprawą gry Red Faction: Armageddon - ponownie wyruszymy na powierzchnię Czerwonej Planety, by tam zmierzyć się z zupełnie nowym wrogiem. Złośliwi obcy, przypominający nota bene niepowtarzalnego Obcego H.R. Gigera (choć zdecydowanie bardziej kolorowi) zamierzają atakować ze wszystkich stron i korzystając ze wszelkich możliwych środków (w tym: długaśnych jęzorów i ostrych igieł na plecach).

Z udostępnionej właśnie przez THQ galerii wynika na szczęście jasno, że i siły ludzkie mają do dyspozycji spory arsenał broni i że na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Co więcej, po "naszej stronie" ewidentnie występuje podobny do jaszczurki nie-człowiek, a więc skoro również inne gatunki sprzymierzają się z nami, by pokonać zagrożenie, to na pewno nie mamy się czego obawiać.

Red Faction: Armageddon pojawi się w sprzedaży na PC, PlayStation 3 oraz Xbox360 w czerwcu. Polskim dystrybutorem gry jest CD Projekt.

Źródło: bluesnews.com

 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  b1tzz
  0
  Linkujcie do większych zdjęć!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ostatni scr - jakbym widział UNREAL 2 kiedyś przed premierą na fotkach (tylko lepsza grafika) - nie macie podobnego wrażenia ?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Armageddon to z wymaganiami tej gry! Wygląda przeciętnie, a nawet kiepsko, a wymagania naprawdę duże. Zobaczcie sobie np. na Steamie.
    • avatar
     Szymon331
     0
     Czytam:"Red Faction" i myślę sobie.
     O, kolejna ciekawa gra z serii.

     Patrzę na screny:
     Pomylili chyba zdjęcia bo to jakiś szajs chyba będzie... Jak to odróżnić od tysięcy innych, podobnych produkcji?