Gry

Remnant: From the Ashes na pierwszych fragmentach rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG nastawiona na kooperację dla maksymalnie 4 graczy. Na targach Gamescom 2018 pokazano obszerne fragmenty rozgrywki.

W zeszłym miesiącu zapowiedziano Remnant: From the Ashes. Prace nad grą rozpoczęły się jednak zdecydowanie wcześniej, dzięki czemu dość szybko mamy okazję rzucić okiem na fragmenty rozgrywki.

Za Remnant: From the Ashes odpowiada studio Gunfire Games. To samo, które dopina ostatnie szczegóły związane ze zbliżającym się debiutem o Darksiders III. Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG nastawiona na kooperację dla maksymalnie 4 graczy. Celem będzie przetrwanie postapokaliptycznym świecie opanowanym przez różnego rodzaju potwory.

Część z nich zobaczyć możecie na przygotowanym przez twórców materiale wideo. Skupia się on na walce, która będzie tu najważniejszym elementem rozgrywki.


Grze z bliska można było przyglądać się na targach Gamescom 2018. Poniżej znajdziecie materiał wideo, który nie jest może najwyższej jakości, ale jednocześnie jest znacznie obszerniejszy i zdecydowanie lepiej przybliża rozgrywkę.


Premiera Remnant: From the Ashes planowana jest na przyszły rok. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Remnant: From the Ashes, Beyond Pixels

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!