• benchmark.pl
  • E3
  • Remnant: From the Ashes wygląda obiecująco - nowy trailer z E3 2019 [AKT.: gameplay]
Gry

Remnant: From the Ashes wygląda obiecująco - nowy trailer z E3 2019 [AKT.: gameplay]

przeczytasz w 1 min.

Podczas PC Gaming Show światło dzienne ujrzał trailer fabularny gry Remnant: From the Ashes, która już w sierpniu zadebiutuje na rynku.

News oryginalny, 10 czerwca 2019: Remnant: From the Ashes to nieźle zapowiadająca się gra, za którą odpowiada studio Gunfire Games – to samo, które całkiem niedawno dało nam trzecią część serii Darksiders. Podczas PC Gaming Show na E3 2019 mogliśmy przyjrzeć się temu tytułowi na nowym zwiastunie.

Najnowszy trailer tego trzecioosobowego, kooperacyjnego miksu gry akcji i erpega osadzonego w postapokaliptycznym uniwersum wypełnionym po brzegi potworami, choć koncentruje się na fabule, pozwala też rzucić okiem na niepublikowane wcześniej fragmenty. Widzimy na nich olbrzymich bossów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć oraz niezwykłe krainy, które będziemy mieli okazję odwiedzić.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Remnant: From the Ashes ma być grą wymagającą sporych umiejętności i pomyślunku. Równocześnie na każdym kroku ma zaskakiwać, dzięki czemu nie znudzimy się nią tak szybko. Nie pozostaje zatem nic innego jak trzymać kciuki i obejrzeć wspomniany zwiastun – oto on…

Remnant: From the Ashes – trailer fabularny z E3 2019:

Premiera gry Remnant: From the Ashes na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 20 sierpnia bieżącego roku. Osoby, które zdecydują się na pre-order, będą mogły rozpocząć zabawę 4 dni wcześniej.

Aktualizacja, 13 czerwca 2019: Przygotowany z okazji targów E3 2019 zwiastun wyraźnie pokazał, że Remnant: From the Ashes to jedna z tych gier na horyzoncie, które mogą zachwycić kreacją świata i atmosferą. Czy to samo będzie można jednak powiedzieć o samej rozgrywce? Odpowiedź przynosi świeżutki gameplay prosto z tej samej imprezy.

Na kanale IGN opublikowany został kilkuminutowy zapis rozgrywki. Jest to okazja, by zerknąć na to, jak wygląda eksploracja tego niezwykłego świata, współpraca z pozostałymi postaciami oraz walka z mniejszymi lub większymi potworami. Nie jest tego może dużo, ale w zupełności powinno wystarczyć, by wstępnie wyrobić sobie zdanie…

Remnant: From the Ashes – gameplay z E3 2019:


(gameplay od 1:39 do 8:45 oraz od 10:48 do 11:39)

Źródło: PC Gamer, Gunfire Games, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Niepiskoj
    0
    Grafika i w szczególności tekstury na poziomie PS3/X360