Gry Xbox One

Rise of the Tomb Raider doczekało się wersji demo

przeczytasz w 1 min.

Można już sprawdzić, czy Rise of the Tomb Raider warte jest zakupu.

Rise of the Tomb Raider

Nie macie pewności czy warto zainwestować w Rise of the Tomb Raider? Mamy dobrą wiadomość. Producent oraz wydawca postanowili ułatwić podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.

Udostępniona została wersja demo, dzięki której sprawdzić można jak prezentuje się tutaj rozgrywka. Pobierać można ją z oficjalnego sklepu Xbox, chociaż nadmienić trzeba, że przewidziano to tylko dla właścicieli Xbox One.

Co również warte uwagi, pobrać trzeba prawie 21 GB danych. Plusem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż w przypadku zdecydowania się na zakup pełnej wersji nie będą ściągane już dodatkowe pliki.

Nie brakuje głosów sugerujących, iż decyzja o wydaniu wersji demo podyktowana jest niższą od oczekiwań sprzedażą. Z pewnością nie pomaga w niej jednak obecność gry na jedynie dwóch platformach - Xbox One i Xbox 360. Premiera gry na PC i PlayStation 4 odbędzie się w późniejszym czasie.

Źródło: store.xbox, theworkprint

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  1
  Świetna gra , brać bez zastanowienia .
  • avatar
   sptrap
   0
   Troszkę śmieszne, że tylko na Xbox'a One. Sam posiadam jeszcze konsolę starej generacji i chętnie sprawdziłbym jak to wygląda tam. A Tym bardziej sprawdziłbym jak wygląda na PC.
   • avatar
    Eyesofthesouth
    0
    poprzednia czesc znudzila mi sie mniej wiecej w połowie więc do tej nawet nie podchodze. Wole odpalic po raz dziesiąty Doom 3 BFG HiDef