Gry

CD PROJEKT RED udostępnił darmową grę. Raczej nie zgadniesz jaką

przeczytasz w 2 min.

Roach Race można odpalić nie tylko na automatach znajdujących się w Night City, ale również na urządzeniach, które macie pod ręką, na smartfonach i tabletach.

Aktualizacja 1.6 dla Cyberpunk 2077 z małym prezentem

Gracze, którzy spędzili przy Cyberpunk 2077 sporo czasu być może trafili na wiedźmińskie easter eggi. Jeden z nich to gra Roach Race na automatach rozrzuconych po Night City. Okazuje się, że CD PROJEKT RED postanowił rozwinąć temat.

Zapowiadając rozszerzenie Widmo Wolności i ogłaszając aktualizację 1.6 zaproszono do rozgrywki przy Roach Race nie tylko szwendających się po Night City, ale również posiadaczy urządzeń z systemami Google Android oraz Apple iOS.

„Możesz teraz zagrać w zupełnie nową minigrę, która jest dostępna na automatach znajdujących się w Night City, między innymi w mieszkaniach w Northside, Japantown oraz Glen. Wspinaj się w tabeli liderów, aby zdobyć specjalne nagrody, w tym gotówkę i przedmioty! Jeśli podoba ci się Wyścig Płotki w Cyberpunku 2077, sprawdź go w wersji mobilnej na Androida i iOS. Pamiętaj jednak, że twoje wyniki w grze i wersji mobilnej nie są współdzielone.”

Jak wygląda gra Roach Race?

Bieg przez Płotki. Skąd pobrać grę?

Z krótkiego opisu dowiadujemy się, iż sami twórcy określają tę propozycję mianem gry zręcznościowej 2D z elementami platformowymi. Zabawa polega na tytułowym biegu, zbieraniu przysmaków i jednoczesnym unikaniu przeszkód w postaci pułapek oraz potworów. Wraz z postępami zwiększa się tempo rozgrywki.

Gra została stworzona przez CD PROJEKT RED, ale we współpracy z Crunching Koalas. Jest dostępna za darmo, za pośrednictwem oficjalnych sklepów obydwu wymienionych platform, czyli Google Play oraz App Store.

Niby nic, a cieszy? Trudno nazywać Roach Race mianem rozbudowanego projektu, ale dla fanów produkcji CD PROJEKT RED powinien być fajną ciekawostką. A skoro już udostępniono go na urządzeniach mobilnych, to i tu nie mogło zabraknąć rankingów pozwalających porównywać swoje wyniki z innymi graczami. Nie mogło i nie zabrakło. Spróbujecie swoich sił?

Źródło: cyberpunk

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rabajt
  3
  Fajny bajer, lubię bardzo takie wstawki "gier w grach", wiem że może to inny przypadek, ale dlc hellraid w dying light i sposób jego przestawienia też był super :D.
  • avatar
   baertus11
   2
   a mi się przypomniał automat z grą w Doom 3 ;-)
   • avatar
    Klopsiki
    1
    A wiecie, że do Cyberpunka ma wyjść DLC? Zapowiedziane na 2023.
    • avatar
     Klops
     0
     Cyberpunk 2077 chyba już zawsze będzie mi się kojarzyło z czymś nie do końca uczciwym. Skokiem na pieniądze fanów. Po trupach do celu.
     • avatar
      youkai20
      0
      Nie.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       yyyytam. takie gierki to się na kolanie pisze :)
       • avatar
        pawluto
        -3
        Gra przypomina pierwsze gry z Atari 2600...CDP się nie popisało...Jak zwykle zresztą...