Gry

Rockstar: nie będzie GTA do iPhone'a

przeczytasz w 1 min.

Strona internetowa z informacjami o grze GTA do iPhone'a cieszyła się dużą popularnością, niemniej studio Rockstar wszystkiemu zaprzecza. Gra GTA dla fanów iPhone'a pozostanie tylko marzeniem.

Wydaje się, że coś tu nie gra, ale zanim przejdziemy do szczegółów podajemy jasno: Rockstar Games zaprzeczył, że przygotowuje grę GTA do iPhone'ów.

Firma poinformowała też, że nie ma nic wspólnego nawet z samymi doniesieniami, jakoby GTA miało doczekać się wersji do smartphone'ów Apple.

Mimo to wydaje się, że studio miało jakiś związek z GTA do iPhone'ów. Na stronie www.coming-on-iphone.com można zobaczyć zwiastun wideo, który przez wiele osób został zrozumiany jako zapowiedź GTA do iPhone'a.

Trudno się dziwić, ponieważ na filmie można znaleźć sporo elementów, które sugerują, że mamy do czynienia z grą z serii GTA. Na samym końcu wideo otrzymujemy informację, że tajemnicza gra pojawi się na rynku latem 2009.

Rockstar oficjalnie informuje, że nie ma nic wspólnego z tą grą. Na specjalnej podstronie nie znajdziemy też logo studia, ani jakiejkolwiek jasnej wskazówki, że to GTA.

Warto wspomnieć, że takie gry jak Metal Gear Solid, Resident Evil, Doom i Myst będą dostępne w wersjach do iPhone'a, dlatego GTA nie byłoby jakąś wielką niespodzianką.

Cóż, pozostaje czekać na premierę "gry podobnej do GTA". Chyba że nasi czytelnicy już wiedzą o jaki tytuł chodzi?

Źródło: Inf. własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Telefon jest do dzwonienia a nie do grania :/
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A iPhone to telefon? xD Zawsze myślałem że to gadget który ma w sobie telefon jako dodatek...Btw. Nawet jeśli Rockstar nie wypuści GTA na iPhone'a to i tak można przecież zrobić grę "klona" i wydać go pod inną nazwą a pieniążki lecą.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    coraz to durniejsze newsy, a kolejnym etapem będą informację co ciekawego robią Mroczkowie...
    jeśli jest tu jakiś cenzor, proszę nie zamieszczaj wszystkiego co popadnie