Gry

Rozszerzona wideo prezentacja nowego kontrolera Sony

przeczytasz w 1 min.

Pamiętacie zapewne pierwszą demonstrację nowego, rewolucyjnego kontrolera Sony opartego o system Motion Control. Miała ona miejsce podczas tegorocznych targów E3 i była jedną z sensacji tejże imprezy. I chociaż spora część graczy uważa, iż Microsoft przyćmił zaprezentowany kontroler Sony pokazem Project Natal to jednak naszym zdaniem warto śledzić dalsze losy przysłowiowej różdżki japońskiego koncernu. Wydaje się ona bowiem dużo bardziej zaawansowanym systemem kontroli (obsługującym pełne 3D) niż rozwiązania zaprezentowane przez Nintendo i Microsoft.

Dla wszystkich zainteresowanych możliwościami nowego kontrolera Sony jego twórcy przygotowali rozszerzoną prezentację tego co mogliśmy zobaczyć podczas E3 (i nie tylko). Pamiętajcie, że jest to nadal tech-demo i wiele rzeczy wymaga jeszcze dopracowania.

Bliższych informacji o samym kontrolerze, terminie jego przewidywanego debiutu rynkowego oraz tytułach startowych jakie będą temu towarzyszyć spodziewać się należy podczas rozpoczynających się w tym tygodniu targach Tokyo Game Show.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  Kurcze, wybaczcie ale w 40 sekundzie ten kontroler jak dildo wyglądał ;P

  Sam projekt ciekawy, podobnie jak Natal - zobaczymy co z nich wyniknie. Oby jak najwięcej zrobiono w stronę tego typu kontroli ;)
  • avatar
   Tokeen
   0
   Zagrali by tym już w MW2 :D
   • avatar
    bchrubas
    0
    Zastanawiające: na początku prezentacji (z wyłączonym trybem śledzenia) widać że jest opóźnienie między tym co na ekranie a w rzeczywistości. Natomiast gdy włączają "tryb 3D" to nagle wszystko jest szybko i bezbłędnie :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     jestem pod wrazeniem
     super urzadzonko :)