• benchmark.pl
 • Mobile
 • Zostań Mi Explorerem i wybierz się na premierę produktową flagowca Xiaomi
Mobile

Zostań Mi Explorerem i wybierz się na premierę produktową flagowca Xiaomi

przeczytasz w 1 min.

Fani smartfonów marki Xiaomi po raz kolejny mogą wziąć udział w programie Mi Explorers. W 2020 roku jeszcze nie wiemy na jaką dokładnie imprezę zaprosi szczęśliwców firma, ale na pewno nie będzie nudno.

Być może okazja nadarzy się już niedługo, bo jak co roku wielkimi krokami zbliżają się targi MWC, a w 2019 to właśnie podczas tego wydarzenia Mi Explorerzy mogli wziąć udział w premierze Mi 9, którego test przeczytacie u nas. Innym wydarzeniem, na które zabrano wybrańców w 2018 roku była premiera Mi A2 i Mi A2 Lite w Madrycie. Ten drugi okazał się świetnym telefonem za niewielkie pieniądze.

W tym roku program Mi Explorers 2020 po raz kolejny da szansę uczestnictwa 20 osobom w tych ważnych dla fanów Xiaomi wydarzeniach. Przypominamy, że rok 2020 to dziesięciolecie marki.

Poszukiwani są „fotografowie, twórcy materiałów wideo, recenzenci oraz youtuberzy. Każdy, kto się zgłosi do programu weźmie udział w serii wyzwań.” „Celem programu Mi Explorers jest zebranie ich opinii, a dzięki ich wkładowi, ulepszenie urządzeń. Ponadto prace Mi Fanów są pokazywane innym członkom MI Community na całym świecie promując ich talent i umiejętności.”

Mi Fani - czas zgłaszać swoje kandydatury

Swoje kandydatury można zgłaszać do 4 lutego. To dzień, który łatwo zapamiętać, bo zadebiutuje wtedy POCO X2, kolejny mistrz relacji cena-możliwości (taką mamy nadzieję). Dla przypomnienia marka POCO niedawno wydzielona została z Xiaomi, ale ta druga firma wcale nie zwalnia tempa.

Czy dane będzie wam (kandydatom) uczestniczyć w premierze kolejnego flagowca Xiaomi dowiecie się od 5 lutego 2020 roku. Rejestracji do programu należy dokonać tutaj.

Źródło: Xiaomi

Więcej na temat produktów Xiaomi i pokrewnych:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Torrentowy Pirat
  -8
  Wolę iPhona.
  • avatar
   MrRadeonXT
   0
   ktoś mi podpowie z jakiego powodu xiaomi wydzieliło marki redmi i poco ? mniejsze podatki czy co ?