Gry

Rzemiosło i budowanie bardzo istotne w Fallout 76

przeczytasz w 1 min.

Nawet jeśli nie planujecie sięgnięcia po Fallout 76, na nowy zwiastun warto rzucić okiem. Twórcy w sposób charakterystyczny dla siebie i tej serii gier omawiają kolejne elementy rozgrywki.

Bethesda opublikowała kolejny zwiastun z serii „Oto wychodzisz!”, w ramach której przybliża najważniejsze elementy rozgrywki w Fallout 76. Tym razem w centrum uwagi znalazło się rzemiosło i budowanie.

Przetrwanie w postapokaliptycznym świecie nie będzie łatwe. Czające się na każdym kroku niebezpieczeństwa zmuszać będą do walk, ale nie wypełnią one tutaj całego czasu zabawy. Ważą rolę odegrają bazy, wybudowanie jej zapewni wiele korzyści. Przede wszystkim zyskamy schronienie, ale także miejsce do przygotowania uzbrojenia, które wykorzystamy samemu lub spróbujemy sprzedać. Zwiastun utrzymamy jest w charakterystycznym stylu, jeśli podobały Wam się poprzednie to z przyjemnością rzucicie okiem i na ten.

„Po wojnie termojądrowej stworzone przez człowieka cuda techniki nie sięgają już wysoko ku niebu. Twoim zadaniem będzie odbudować Amerykę z pomocą C.A.M.P. - Certyfikowanych Automatów Mobilnej Produkcji.”


Premierę Fallout 76 zaplanowano na 14 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W październiku można będzie sprawdzić rozgrywkę podczas beta testów.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KORGAN
  5
  Co oni zrobili z tym klasykiem :(?
  • avatar
   KENJI512
   1
   Survival, omijanie radioaktywnych stref i strzelanie do mutantów zanim podejdą bardzo istotne... :
   • avatar
    Ghola
    0
    Pewnie mnie zaminusują, ale aj się cieszę z możliwości pogrania z przyjaciółmi w Fallouta 76.

    Od dawna miałem ochotę na Fallouta Online no i dostanę, a co z tej gry faktycznie wyjdzie to się okaże przy Becie i premierze.

    Potem tylko wyczekiwać modów i prywatnych serwerów aby pobawić się np na jakimś serwerku RP ;)