Akcesoria do telefonów

Samsung Gear S2 w nowych kolorach i ze wsparciem dla iOS [AKT.]

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Samsung Gear S2 może wkrótce jeszcze bardziej zyskać na atrakcyjności.

Samsung Gear S2

Określany przez wielu najciekawszym z dostępnych obecnie smartwatchy Samsung Gear S2 może wkrótce jeszcze bardziej zyskać na atrakcyjności. Na targach CES 2016 producent pokusił się o bardzo interesujące zapowiedzi dotyczące tego urządzenia.

Chwalone za bardzo atrakcyjną stylistykę urządzenie oferowane będzie wkrótce w dwóch kolejnych kolorach - Rose Gold oraz Platinum. Co dość istotne, nie jest to jedyna nowość, ponieważ dodatkowo zapowiedziano wsparcie dla NFC, co wynika w główniej mierze z rosnącej popularności Samsung Pay.

Samsung Gear S2 kolory

Być może jeszcze ciekawiej brzmi jednak inna z zapowiedzi. Okazuje się bowiem, iż producent postarać chce się o rozszerzenie kompatybilności smartwacha.

Obecnie współpracuje on wprawdzie ze sporą ilością smartfonów, ale tylko tych z systemem Android. Jeszcze w tym roku ma się to zmienić, a z możliwości Samsung Gear S2 skorzystać mają także właściciele smartfonów z iOS.

AKTUALIZACJA - 06.01.2016, 16:40

Producent przybliżył kwestię dostępności nowych wariantów smartwacha.

Gear S2 w kopercie Rose Gold z paskiem z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band oraz w kopercie Platinum z czarnym paskiem z naturalnej skóry Black Genuine Leather Band dostępny będzie już od lutego.

Źródło: Samsung, phonearena

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  Zastanawia mnie po co ładują do tego sprzętu obrazy udające tarcze eleganckich szwajcarskich zegarków i generalnie pasek, koperta mają upodabniać go do nich, czyżby same smartwatche były na tyle nieatrakcyjne, że muszą udawać coś czym nie są żeby klienci się nimi zainteresowali?
  2
 • avatar
  rTech
  Fajny zegareczek, ale nie za tą cene gdyby się dało jeszcze jakąś przeglądarke na niego zdziałac...
 • avatar
  Redek
  W tytule pisze "nowym kolorach" chyba powinno być "nowych kolorach"
  -3
 • avatar
  R2rr0
  Ten Platinum całkiem ładny.
 • avatar
  Ambasador marki Samsung
  Wyświetlacz z koronką, którą wybieramy funkcje jest bardzo wygodny. Należy wspomnieć o bardzo odpornym szkle Gorilla Glass3.

  _______________________
  Ambasador marki Samsung