Tablety

Samsung przygotowuje Galaxy Tab Active 2

przeczytasz w 1 min.

Czego oczekiwać? Galaxy Tab Active 2 oferować powinien obudowę oporną na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącą wstrząsy i upadki.

Wygląda na to, że kolejnym urządzeniem mobilnym prezentowanym przez firmę Samsung będzie tablet Galaxy Tab Active 2. Jak sugeruje nazwa, spodziewać wypada się propozycji mającej sprawdzać się w trudnych warunkach.

Scenariusz jest o tyle prawdopodobny, że kreuje go redakcja sammobile, a w sprawach dotyczących koreańskiego producenta jest ona zazwyczaj bardzo dobrze poinformowana. Jeśli i tym razem się nie myli to na horyzoncie czeka już Galaxy Tab Active 2 w dwóch wariantach o oznaczeniach SM-T390 oraz SM-T395. Oznaczać mają one warianty z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi + LTE.

Nie zostały ujawnione bliższe szczegóły związane ze specyfikacją tabletu. Spodziewać wypada się obudowy opornej na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącej wstrząsy i upadki. Względem poprzednika, od którego premiery minęło już sporo czasu, większe zmiany zajść powinny w zakresie podzespołów.

Wedle tego samego źródła, Galaxy Tab Active 2 trafi do sprzedaży w Europie oraz Ameryce Południowej.

Źródło: Samsung, sammobile

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!