Tablety

Samsung przygotowuje Galaxy Tab Active 2

przeczytasz w 1 min.

Czego oczekiwać? Galaxy Tab Active 2 oferować powinien obudowę oporną na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącą wstrząsy i upadki.

Wygląda na to, że kolejnym urządzeniem mobilnym prezentowanym przez firmę Samsung będzie tablet Galaxy Tab Active 2. Jak sugeruje nazwa, spodziewać wypada się propozycji mającej sprawdzać się w trudnych warunkach.

Scenariusz jest o tyle prawdopodobny, że kreuje go redakcja sammobile, a w sprawach dotyczących koreańskiego producenta jest ona zazwyczaj bardzo dobrze poinformowana. Jeśli i tym razem się nie myli to na horyzoncie czeka już Galaxy Tab Active 2 w dwóch wariantach o oznaczeniach SM-T390 oraz SM-T395. Oznaczać mają one warianty z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi + LTE.

Nie zostały ujawnione bliższe szczegóły związane ze specyfikacją tabletu. Spodziewać wypada się obudowy opornej na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącej wstrząsy i upadki. Względem poprzednika, od którego premiery minęło już sporo czasu, większe zmiany zajść powinny w zakresie podzespołów.

Wedle tego samego źródła, Galaxy Tab Active 2 trafi do sprzedaży w Europie oraz Ameryce Południowej.

Źródło: Samsung, sammobile

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login