Słuchawki

Sapphire - nowe słuchawki Modecom

przeczytasz w 1 min.

Producent wprowadza do swojej oferty stereofoniczne słuchawki nauszne. Oprócz nowoczesnego wzornictwa i wygody użytkowania mają zapewnić bardzo dobrą reprodukcję dźwięku.

W słuchawkach zastosowano cztero-centymetrowe membrany neodymowe co pozwoliło na uzyskanie dźwięku w paśmie przenoszenia (20Hz-20kHz). Słuchawki zostały wyposażone dodatkowo w obrotowy mikrofon zamontowany na pałąku oraz znajdujący się na przewodzie, łatwo dostępny regulator głośności.

Słuchawki MC-825 Sapphire

Uniwersalne złącze (Jack 3,5 mm) pozwala na wykorzystanie ich zarówno podczas pracy z komputerami stacjonarnymi i notebookami, jak również z przenośnym i stacjonarnym sprzętem audio-wideo.

Słuchawki MC-815 Connection mają kosztować ok. 28 zł. W przypadku modelu MC-825 Sapphire należy spodziewać się, że ich cena wyniesie ok. 40 zł.

 

Źródło: Modecom

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Terrorek
  0
  w komputroniku i tak bedziemy mogli dostać je a jedyne 79.99 ;D heh..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Na początku myślałem ,że to sapphire zrobiło swoje słuchawki przy pomocy modecom-u ,ale jednak nie :P i jest mały błędzik:cztero-centymetrowe membrany neodymowych-chyba powinno być membrany neodymowe :D
   • avatar
    Warmonger
    0
    Zdanie 'co pozwoliło na uzyskanie dźwięku w pasmie przenoszenia 20 - 20kHz jest cokolwiek bzdurne. Należy po prostu napisać, że pasmo przenoszenia tych słuchawek jest całkowicie standardowe i pokrywa się z zakresem kodowania empetrójek.
    • avatar
     Darxis
     0
     A właśnie kupiłem logitecha