Gry komputerowe

Kolejna świetna gra za darmo - cyberpunkowa strategia Satellite Reign

przeczytasz w 1 min.

Wystarczy konto w Humble Store, konto na Steamie i kilka minut, by zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki grę Satellite Realm – naprawdę udana strategię czasu rzeczywistego osadzoną w cyberpunkowym świecie.

W 2015 roku miłośnicy strategii czasu rzeczywistego w cyberpunkowym klimacie otrzymali naprawdę solidną i przyjemną grę zatytułowaną Satellite Reign, będącą duchowym spadkobiercą Syndicate Wars. Jeżeli z takich lub innych powodów nie mieliście do tej pory okazji jej zasmakować, najwyższy czas w końcu to zrobić – tym bardziej że teraz (poza wieloma godzinami) nic was to nie kosztuje.

Dająca graczom dużo swobody i pozwalająca pokierować czteroosobową drużyną agentów strategia w cyberpunkowym, otwartym świecie jest dostępna zupełnie za darmo w sklepie Humble Store. Wystarczy wam konto na tej platformie i kolejne konto – na Steamie, by dodać Satellite Reign do swoich kolekcji. Trzeba się tylko pospieszyć: akcja rozdawnicza kończy się 21 kwietnia o godzinie 19.00.

W stworzonym przez ekipę 5 Lives świecie gracze mogą wykorzystać wiele różnych umiejętności, by realizować zlecenia. Całość oparta jest na systemie klasowym i porwania, przekupstwa czy hakowanie to część dostępnych narzędzi. Ciekawe jest również to, że miasto i jego mieszkańcy wydają się faktycznie żywi, a rozwój technologii leży w rękach gracza.

Spójrzcie na zwiastun…

...i jeśli jesteście zainteresowani, przejdźcie na stronę gry w Humble Store, by pobrać Satellite Reign za darmo.

Źródło: PC Gamer, Dark Side of Gaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  4
  Poza tym na Steam jest jeszcze do pobrania za darmo gra Eador Masters of the Broken World:
  http://store.steampowered.com/app/232050/Eador_Masters_of_the_Broken_World/
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Gra wygląda na Duchowego spadkobiercę Syndicate :)