Dyski

Seagate 2x250GB - RAID 0. Mini-recenzje miesiąca - podsumowanie sierpień'08

przeczytasz w 1 min.

Jak co miesiąc podsumowujemy wydarzenia w dziale mini-recenzje. Mimo, że mini-recenzje to krótkie, jednostronicowe artykuły i najczęściej subiektywne wrażenia użytkownika, są cennym źrodłem informacji jak dany sprzęt sprawuje się w realnym użytkowaniu. 

W redakcji testujemy dla Was dużo sprzętu, ale czasami w naszych recenzjach brakuje jednego, bardzo ważnego elementu: jak zużywa się sprzęt na przestrzeni dłuższego czasu, jak wygląda i działa po dwóch/trzech miesiącach. Dotyczy to takich produktów jak np: myszki, klawiatury, pady do gier, słuchawki, głośniki, obudowy, zasilacze, coolery, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, które narażone są na szybkie zużycie. 
Redaktorzy i testerzy benchmark.pl sprawdzają dla Was jakość wykonania, ergonomię, funkcjonalność, sterowniki, oprogramowanie, ocenią stosunek ceny do wydajności, ale nie zawsze mogą podzielić się wiedzą, jak produkt wygląda po kwartale intensywnej pracy. Że ścierają się literki z klawiszy, że baterie wyszerpują się za szybko, że przewód łączący za szybko się łamie, obudowa wpada w drgania, cewki w zasilaczu zaczynają piszczeć, a łożysko w coolerze jest coraz głośniejsze.

Dział mini-recenzje to doskonałe miejsce na takie spostrzeżenia. Userów którzy mają zacięcie do napisania fajnego tekstu i znajdą czas aby podzielić się swoimi doświadczeniami, staramy się nagrodzić punktami, które będą mogli wymienić na benchmarkowe lub firmowe gadżety.

Przyznam że coraz trudniej wybrać najlepszy tekst, bo pojawia się coraz więcej dobrych i dopracownych artykułów. Oto nasze propozycje na wyróżnienia i tytuł mini-recenzji miesiąca w sierpniu.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!